EMERALD YAZ OKULLARI

Emerald Dil Okulu, 1986 yılından beri dünya genelinden gelen uluslararası öğrencilere, dil becerilerini geliştirmeleri, profesyonel gelişim sağlamaları ve farklı kültürleri keşfetmeleri için zengin içerikli programlar sunmaktadır. 30 yılı aşkın deneyimi ve 100.000’den fazla öğrenciyi ağırlama başarısıyla, Emerald Dil Okulu dil eğitiminde güvenilir bir isimdir. İngiltere ve Dublin’de olmak üzere toplamda 9 yaz merkeziyle öğrencilere geniş program seçenekleri sunmaktadır.

Emerald Yaz Okulları Multi-Aktivite Programı ve Discover London Programlarında 15 saat İngilizce dersi, Yoğun Program olan Intensive English Programları ise 21 saat İngilizce dersi içerir (15 saat grup dersi ve 6 saat konuşma ve diyalog). Prodüksiyon ve Sahne Sanatları programı, Rose Bruford College’in kendi öğretmenleri tarafından sağlanan 15 dersi kapsar. Tam pansiyon konaklama, kampüs içindeki restoranlarda sağlanırken, öğrenciler 24 saat boyunca konaklama müdürleri ve gözetmenler tarafından sürekli gözetim altındadır. 1 tam gün ve 2 yarım gün tamamen gözetim altında gerçekleşir. Geniş bir öğleden sonra ve akşam etkinlikleri yelpazesi sunulmaktadır. Aktivite ve gezi programları British Council tarafından da taktir görmüştür. 

Emerald Cultural Institute- Cobam Hall Multi-Activity Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ MULTI-ACTIVITY PROGRAMME AT COBHAM HALL
Bulunduğu Şehir Kent
Yaş Grubu 10 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Programın gerçekleştirildiği Cobham Hall "İngiltere'nin Bahçesi" olarak bilinen Kent bölgesinde yer almaktadır. 16. yüzyıldan kalma bir İngiliz şatosu olan Cobham Hall 150 dönümlük harika bir alana sahiptir. Londra merkeze sadece 20 dakika uzaklıktadır. Kampüs içerisinde geniş ve iyi donanımlı spor salonu dans ve drama stüdyoları sanat odaları birçok oyun alanı spor sahası tenis kortları kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu da öğrencilere geniş aktivite seçenekleri sunmaktadır.
Konaklama Türü Öğrenciler Cobam Hall'un kampüs içinde yer alan üç farklı yatakhane seçeneğinden birinde konaklayacaklar. Main Hall 2 - 8 yataklı odalar ile paylaşımlı banyolara sahiptir. Brooke House ve Bligh House ise ortak banyolu tek veya çift kişilik odalardan oluşur. Bu samimi odalar öğrencilere boş zamanlarında dinlenme fırsatı sunar ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmeldir. Konaklamalar tam pansiyondur. Cobham Hall'deki özel şefler ve mutfak personeli yemeklerin çeşitli ve besleyici olmasını sağlar. Gluten içermeyen vegan vb. gibi çoğu özel diyet gereksinimine uygun yemek sağlanabilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra'ya gerçekleştirilmektedir. Canterbury / Royal Tunbridge Wells / Rochester / Greenwich ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin. Öğleden sonraları aşcılık / drama / dans / spor / sanat seçeneklerinden ilgi alanınıza uygun olan aktivitelere katılabilirsiniz.
Fiyat 2 hafta 2420 GBP / 3 hafta 3440 GBP / 4 hafta 4410 GBP / ek her hafta için 960 GBP

Emerald Cultural Institute- Cobam Hall Yoğun İngilizce Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ INTENSIVE ENGLISH PROGRAMME AT COBHAM HALL
Bulunduğu Şehir Kent
Yaş Grubu 10 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Programın gerçekleştirildiği Cobham Hall "İngiltere'nin Bahçesi" olarak bilinen Kent bölgesinde yer almaktadır. 16. yüzyıldan kalma bir İngiliz şatosu olan Cobham Hall 150 dönümlük harika bir alana sahiptir. Londra merkeze sadece 20 dakika uzaklıktadır. Kampüs içerisinde geniş ve iyi donanımlı spor salonu dans ve drama stüdyoları sanat odaları birçok oyun alanı spor sahası tenis kortları kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu da öğrencilere geniş aktivite seçenekleri sunmaktadır. Programda sabahları gerçekleştirilen Genel İngilizce derslerine ek olarak öğleden sonraları öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeleri ve özgüven kazanmaları için motive edici çalışmaları içeren konuşma dersleri yapılmaktadır.
Konaklama Türü Öğrenciler Cobam Hall'un kampüs içinde yer alan üç farklı yatakhane seçeneğinden birinde konaklayacaklar. Main Hall 2 - 8 yataklı odalar ile paylaşımlı banyolara sahiptir. Brooke House ve Bligh House ise ortak banyolu tek veya çift kişilik odalardan oluşur. Bu samimi odalar öğrencilere boş zamanlarında dinlenme fırsatı sunar ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmeldir. Konaklamalar tam pansiyondur. Cobham Hall'deki özel şefler ve mutfak personeli yemeklerin çeşitli ve besleyici olmasını sağlar. Gluten içermeyen vegan vb. gibi çoğu özel diyet gereksinimine uygun yemek sağlanabilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat Genel İngilizce Dersi + 6 Saat Conversation & Speaking Skills Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra'ya gerçekleştirilmektedir. Canterbury / Royal Tunbridge Wells / Rochester / Greenwich ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2420 GBP / 3 hafta 3440 GBP / 4 hafta 4410 GBP / ek her hafta için 960 GBP

Emerald Cultural Institute- St George's Ascot Multi-Activity Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ MULTI-ACTIVITY PROGRAMME AT ST. GEORGE’S ASCOT
Bulunduğu Şehir Ascot
Yaş Grubu 10 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Programın gerçekleştirildiği St George's Ascot 1877 yılında kurulan yatılı özel bir okuldur. Berkshire bölgesindeki dünya çapında ünlü yarış pisti ile tanınan Ascot'da yer almaktadır. Okulun eski mezunları arasında Winston Churchill ve Prenses Beatrice bulunmaktadır. 30 dönümlük muhteşem arazi üzerine kurulmuş olup büyüleyici manzaralara sahiptir. St George’s Windsor Great Park Thorpe Park Oxford gibi önemli turistik merkezlere yakın bir konumda bulunmaktadır ve Londra'ya sadece 25 dakika uzaklıktadır. Kampüs içerisindeki kapalı yüzme havuzu spor salonu sekiz tenis kortu gibi spor alanları aydınlık ve ferah sınıflar son teknolojiye sahip 300 kişilik bir tiyatro dans stüdyosu sanat stüdyoları ve mutfak ile gıda teknolojisi odası gibi olanaklar öğrencilere geniş bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Bu modern tesisler öğrencilere zengin bir eğitim deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu da öğrencilere geniş aktivite seçenekleri sunmaktadır.
Konaklama Türü Öğrenciler St George's Ascot'un kampüs içinde yer alan üç farklı yatakhane seçeneğinden birinde konaklayacaklar. Markham House genellikle çift kişilik odalardan oluşur. Knatchbull House 1-3 kişilik odaları içermektedir. Old Loveday ve New Loveday ise tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Tüm yatılı evler geniş ve konforlu oturma odalarına sahiptir ve bu alanlar öğrencilere boş zamanlarında rahatlamak ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmel bir ortam sunar. Konaklamalar tam pansiyondur. Yemeklerin çeşitli ve besleyici olması sağlanır. Gluten içermeyen vegan vb. gibi çoğu özel diyet gereksinimine uygun yemek sağlanabilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 7 Temmuz - 4 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra'ya gerçekleştirilmektedir. Canterbury / Royal Tunbridge Wells / Rochester / Greenwich / Windsor / Kingston upon Thames / Oxford / Guildford Historic Market Town ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin. Öğleden sonraları aşcılık / drama / dans / spor / sanat seçeneklerinden ilgi alanınıza uygun olan aktivitelere katılabilirsiniz.
Fiyat 2 hafta 2520 GBP / 3 hafta 3590 GBP / 4 hafta 4610 GBP

Emerald Cultural Institute- St George's Ascot Yoğun İngilizce Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ INTENSIVE ENGLISH PROGRAMME AT ST. GEORGE’S ASCOT
Bulunduğu Şehir Ascot
Yaş Grubu 10 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Programın gerçekleştirildiği St George's Ascot 1877 yılında kurulan yatılı özel bir okuldur. Berkshire bölgesindeki dünya çapında ünlü yarış pisti ile tanınan Ascot'da yer almaktadır. Okulun eski mezunları arasında Winston Churchill ve Prenses Beatrice bulunmaktadır. 30 dönümlük muhteşem arazi üzerine kurulmuş olup büyüleyici manzaralara sahiptir. St George’s Windsor Great Park Thorpe Park Oxford gibi önemli turistik merkezlere yakın bir konumda bulunmaktadır ve Londra'ya sadece 25 dakika uzaklıktadır. Kampüs içerisindeki kapalı yüzme havuzu spor salonu sekiz tenis kortu gibi spor alanları aydınlık ve ferah sınıflar son teknolojiye sahip 300 kişilik bir tiyatro dans stüdyosu sanat stüdyoları ve mutfak ile gıda teknolojisi odası gibi olanaklar öğrencilere geniş bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Bu modern tesisler öğrencilere zengin bir eğitim deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu da öğrencilere geniş aktivite seçenekleri sunmaktadır.Programda sabahları gerçekleştirilen Genel İngilizce derslerine ek olarak öğleden sonraları öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeleri ve özgüven kazanmaları için motive edici çalışmaları içeren konuşma dersleri yapılmaktadır.
Konaklama Türü Öğrenciler St George's Ascot'un kampüs içinde yer alan üç farklı yatakhane seçeneğinden birinde konaklayacaklar. Markham House genellikle çift kişilik odalardan oluşur. Knatchbull House 1-3 kişilik odaları içermektedir. Old Loveday ve New Loveday ise tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Tüm yatılı evler geniş ve konforlu oturma odalarına sahiptir ve bu alanlar öğrencilere boş zamanlarında rahatlamak ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmel bir ortam sunar. Konaklamalar tam pansiyondur. Yemeklerin çeşitli ve besleyici olması sağlanır. Gluten içermeyen vegan vb. gibi çoğu özel diyet gereksinimine uygun yemek sağlanabilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 7 Temmuz - 4 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat Genel İngilizce Dersi + 6 Saat Conversation & Speaking Skills Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra'ya gerçekleştirilmektedir. Canterbury / Royal Tunbridge Wells / Rochester / Greenwich / Windsor / Kingston upon Thames / Oxford / Guildford Historic Market Town ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2520 GBP / 3 hafta 3590 GBP / 4 hafta 4610 GBP

Emerald Cultural Institute- Discover London Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ DISCOVER LONDON PROGRAMME AT ROSE BRUFORD COLLEGE
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 14 - 17 ve 16-18 Yaş
Merkez Hakkında Drama koleji olan Rose Bruford College güney Londra'da göl manzaralı sakin bir park içinde yer alan kampüsü ile güvenli bir ortam sunarken aynı zamanda Londra'nın tüm olanaklarına kolay erişim sağlar.Tren istasyonu okulun karşısında yer aldığı için Londra merkeze sadece 20 dakikalık tren yolculuğu ile ulaşılır. Aynı zamanda Brighton Windsor ve Cambridge 1 saat gibi uzaklıktadır.Kampüs içerisindeki 300 ve 100 kişilik olmak üzere iki tiyatro salonu ve açık hava sahnesi yüzme havuzu spor salonu gibi olanaklar öğrencilere geniş bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Rose Bruford bir tiyatro koleji olduğundan öğrenciler haftada iki kez Rose Bruford öretmenleri tarafından verilen drama derslerine de katılma şansına sahiptir.
Konaklama Türü Christopher Court yurdu Rose Bruford College'a 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde park içinden geçerek ulaşılır bir konumdadir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Öğrencilere konaklama yerlerine gidiş-dönüşlerinde okul yetkilisi tarafından refakat edilir. Konaklamalar tam pansiyondur ve okulun yemekhanesinde servis edilir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 28 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 5 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Program Londra'yı keşfetme ve öğrenme şansı veren ideal bir yaz programıdır. Londra'nın turistik yerlerini müzelerini sanat galerilerini ve alışveriş noktalarını ziyaretlerle dolu yoğun gezilere sahip bir programdır. Her gün British Museum / Science Museum / Tate Modern / National Gallery / Buckingham Sarayı / Nelson Sütunu / Tower of London gibi Londra'nın en ünlü simgelerini görmek için yarım günlük geziler yapılır. Ayrıca tüm öğrencilere West End tiyatro gösterisi izleme şansı sunulmaktadır. Haftada bir kez öğrenciler Brighton / Canterbury ve Windsor gibi Londra dışındaki şehirlere tam günlük geziler yaparlar. Dersler ve geziler dışındaki zamanlarda öğrenciler futbol / voleybol / touch rugby / yüzme / basketbol / badminton ve rounders gibi bir dizi spor etkinliğine katılabilirler. Dans / drama ve çeşitli sanat ve el sanatları gibi diğer aktiviteler de mevcuttur. Eğlenceli akşam etkinlikleri öğrencilerin bir araya gelip yetenek ve moda şovları disko ve karaoke geceleri bilgi yarışmaları ve kutu oyunları gibi çeşitli etkinliklerin tadını çıkarmalarını sağlayacaktır.
Fiyat 2 hafta 2540 GBP / 3 hafta 3620 GBP / 4 hafta 4650 GBP

Emerald Cultural Institute- Discover London Course Plus Performing And Production Arts Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ DISCOVER LONDON COURSE PLUS PERFORMING AND PRODUCTION ARTS AT ROSE BRUFORD COLLEGE
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 14 - 17 ve 16-18 Yaş
Merkez Hakkında Drama koleji olan Rose Bruford College güney Londra'da göl manzaralı sakin bir park içinde yer alan kampüsü ile güvenli bir ortam sunarken aynı zamanda Londra'nın tüm olanaklarına kolay erişim sağlar.Tren istasyonu okulun karşısında yer aldığı için Londra merkeze sadece 20 dakikalık tren yolculuğu ile ulaşılır. Aynı zamanda Brighton Windsor ve Cambridge 1 saat gibi uzaklıktadır.Kampüs içerisindeki 300 ve 100 kişilik olmak üzere iki tiyatro salonu ve açık hava sahnesi yüzme havuzu spor salonu gibi olanaklar öğrencilere geniş bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Ödüllü Rose Bruford öğretmenleri tarafından verilen oyunculuk ses prodüksiyonu performans tasarımı ışık set kostüm ve sahne sanatları konularında dersler alınır. Programa katılabilmek icin Upper-Intermediate seviyede İngilizce gereklidir.
Konaklama Türü Christopher Court yurdu Rose Bruford College'a 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde park içinden geçerek ulaşılır bir konumdadir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Öğrencilere konaklama yerlerine gidiş-dönüşlerinde okul yetkilisi tarafından refakat edilir. Konaklamalar tam pansiyondur ve okulun yemekhanesinde servis edilir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 28 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat Acting / Audio Production / Design for Performance ve Scenic Arts Dersleri
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 5 yarım gün ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Program sana t eğitiminin yanı sıra Londra'yı keşfetme ve öğrenme şansı veren ideal bir yaz programıdır. Londra'nın turistik yerlerini müzelerini sanat galerilerini ve alışveriş noktalarını ziyaretlerle dolu yoğun gezilere sahip bir programdır. Her gün British Museum / Science Museum / Tate Modern / National Gallery / Buckingham Sarayı / Nelson Sütunu / Tower of London gibi Londra'nın en ünlü simgelerini görmek için yarım günlük geziler yapılır. Ayrıca tüm öğrencilere West End tiyatro gösterisi izleme şansı sunulmaktadır. Haftada bir kez öğrenciler Brighton / Canterbury ve Windsor gibi Londra dışındaki şehirlere tam günlük geziler yaparlar. Dersler ve geziler dışındaki zamanlarda öğrenciler futbol / voleybol / touch rugby / yüzme / basketbol / badminton ve rounders gibi bir dizi spor etkinliğine katılabilirler. Dans / drama ve çeşitli sanat ve el sanatları gibi diğer aktiviteler de mevcuttur. Eğlenceli akşam etkinlikleri öğrencilerin bir araya gelip yetenek ve moda şovları disko ve karaoke geceleri bilgi yarışmaları ve kutu oyunları gibi çeşitli etkinliklerin tadını çıkarmalarını sağlayacaktır.
Fiyat 2 hafta 2690 GBP / 3 hafta 3845 GBP / 4 hafta 4950 GBP