EMBASSY SUMMER YAZ OKULLARI

EMBASSY SUMMER YAZ OKULLARI

Dünyanın en çok tercih edilen ve en deneyimli yaz okullarından olan Embassy Summer İngiltere yaz okulları 8 yaştan 25 yaşa kadar değişik yas gruplarına İngilizce öğrenirken sosyalleşme ve gezme/eğlenme şansı sunar.
Çocuklara yaş gruplarına uygun sorumluluk alma ve hayat deneyimi edinme şansı verecek şekilde dizayn edilmiş programlar iyi bir yaz okulunun temelidir ve Embassy Summer bunu en iyi organize eden okullardandır. Embassy yaz okullarının pek çoğu üniversite kampüslerinde düzenlenmektedir. Öğrenciler bu kampüslerde tek veya çift kişilik, çoğunlukla özel banyolu odalarda konaklarlar. Aktivite ve gezi programı oldukça zengin olan Embassy Summer programları bizim de kurum olarak öğrencilerimizden en iyi geri bildirim aldığımız yaz okullarımızdan biridir.

Embassy Summer Londra Mile End Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER MILE END AT QUEEN MARY UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 12 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Program Londra'nın merkezine metroyla 20 dakika uzaklıkta zone 2'de bulunan Queen Mary Üniversitesi'nin büyük ve modern kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Konumu sayesinde Londra gezilerinin ağırlıklı olduğu bir programdır.
Konaklama Türü Queen Mary Üniversitesi'nin yurtlarında tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 18 Haziran - 20 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 5 yarım gün Londra gezisi ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Cambridge / Brighton / Canterbury şehirlerine gerçekleştirilir. Londra'da tekne gezisi / British Museum / National Gallery / Madame Tussauds / Tower Bridge ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük Londra gezileri ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2700 GBP / 3 hafta 3860 GBP / 4 hafta 5020 GBP

Embassy Summer Londra Docklands Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER DOCKLANDS AT UNIVERSITY OF EAST LONDON
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 11 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Program Thames Nehri'nin kenarına kurulu olan East London Üniversitesi'nin Docklands kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Elizabeth Line'ı kullanarak metro ile 20 dakika içinde Londra'nın merkezinde ulaşılabilmektedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Konumu sayesinde Londra gezilerinin ağırlıklı olduğu bir programdır.
Konaklama Türü East London Üniversitesi'nin kampüs içi yurtlarında tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Kampüste öğrencilerin atıştırmalıklar alabileceği pek çok kafe mevcuttur.
Başlangıç Tarihleri 16 Haziran - 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 5 yarım gün Londra gezisi ve 2 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Cambridge / Brighton / Canterbury şehirlerine gerçekleştirilir. Londra'da tekne gezisi / British Museum / National Gallery / Madame Tussauds / Tower Bridge ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük Londra gezileri ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2740 GBP / 3 hafta 3920 GBP / 4 hafta 5100 GBP

Embassy Summer Southbank Londra Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT SOUTHBANK UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 13 - 17 ve 18-21 yaş
Merkez Hakkında Program Londra zone1'de Westminister'a yakın London Eye'a yürüme mesafesinde yer alan Southbank Üniversitesi'nin Southwark kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Konumu sayesinde Londra gezilerinin ağırlıklı olduğu bir programdır.
Konaklama Türü Southbank Üniversitesi'nin McLaren House yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yurt üniversitenin kampüsünde yer alan dersliklere kısa bir yürüme mesafesindedir. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran - 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 5 yarım gün Londra gezisi ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Öğrenciler hafta içi her gün Londra çevresindeki heyecan verici yerleri keşfederler. Tam günlük geziler çoğunlukla Cambridge / Brighton / Canterbury şehirlerine gerçekleştirilir. Londra'da tekne gezisi / British Museum / National Gallery / Madame Tussauds / Tower Bridge ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük Londra gezileri ile keşfedin. Londra yürüyüş turları sırasında alışveriş yapın. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2740 GBP / 3 hafta 3920 GBP / 4 hafta 5100 GBP

Embassy Summer Brighton Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT UNIVERSITY OF SUSSEX
Bulunduğu Şehir Brighton
Yaş Grubu 13 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Program İngiltere'nin en ünlü sahil kenti olan Brighton'da Sussex Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Şehir merkezi kısa bir otobüs mesafesindedir. Londra ve Gatwick Havaalanına ise 45 dakikada ulaşılabilmektedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Sussex Üniversitesi'nin kampüs içi yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 25 Haziran - 20 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Brighton şehir gezileri ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Öğrenciler hafta içleri Brighton merkezini ve Arundel Kalesi / Eastbourne / tarihi Lewes kasabası gibi heyecan verici yerleri keşfederler. Tam günlük gezilerde ise çoğunlukla Londra / Windsor Kalesi / Canterbury şehirlere ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2460 GBP / 3 hafta 3540 GBP / 4 hafta 4620 GBP

Embassy Summer Royal Holloway Londra Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT ROYAL HALLOWAY UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 13 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program Royal Windsor'dan sadece 8 km uzaklıkta güzel kırsal alanla çevrili Londra dışındaki Egham kasabasında yer alan Royal Holloway Üniversitesi'nin kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Royal Holloway Üniversitesi'nin yurdunda tek kişilik ortak/özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama (özel banyolu oda için haftalık ek 40 GBP). Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 1 yarım gün ve 2 tam gün gezi düzenlenir. Öğrenciler hafta içi her gün Londra çevresindeki heyecan verici yerleri keşfederler. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra / Brighton / Oxford şehirlerine gerçekleştirilir. Yarım günlük gezilerde ise Windsor Kalesi / Henley Upon Thames / Marlow gibi bölgelere ziyaretler yapılır. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / Kahoot quiz gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2300 GBP / 3 hafta 3300 GBP / 4 hafta 4300 GBP

Embassy Summer Oxford Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT OXFORD BROOKES UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Oxford
Yaş Grubu 13 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program tarihi bir üniversite şehri olan Oxford'da Oxford Brookes Üniversitesi'nin Headington kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Kampüs şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri geniş açık alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Oxford Brookes Üniversitesi'nin kampüs içi yurtlarında tek kişilik ortak/özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Haftalık 90 GBP ek ücret ile özel banyolu oda seçeneği mevcuttur. Yemekler okulun Henry Brookes yemek salonunda servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran -18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Her hafta Oxford'a 1 yerel ziyaret ve yakın bölgekere 1 yarım günlük gezi ve Londra / Stratford Upon Avon ve Cambridge gibi diğer heyecan verici şehirlere 2 tam günlük geziler yapılacaktır. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2340 GBP / 3 hafta 3340 GBP / 4 hafta 4340 GBP

Embassy Summer Cambridge Yaz Okulu - Yurt Konaklamalı

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT ABBEY COLLEGE
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 12 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program tarihi bir üniversite şehri olan Cambridge'de İngiltere'nin en iyi yatılı liselerinden biri olan Abbey College kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Okul Botanik Bahçeleri'ne ve Cambridge Merkez Tren İstasyonu'na çok yakındır. Cambridge şehir merkezine ise 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kampta öğrenciler okulun derslikleri yemekhaneleri geniş açık alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Abbey College'ın hemen yanında yer alan Tripos Court yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tüm yemekler Abbey College'ın büyük ve modern kantinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Cambridge'de 1 yerel ziyaret ve Londra / Stratford Upon Avon ve Cambridge gibi diğer heyecan verici şehirlere 1 tam günlük geziler yapılacaktır. Cambridge gezilerinde Ely Katedrali'ni ziyaret edecek River Cam'de tekne gezisi yapacak Cambridge Üniversitesi'nin dünyaca ünlü Botanik Bahçelerini ve daha pek çoğunu gezeceksiniz. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışamlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2520 GBP / 3 hafta 3610 GBP / 4 hafta 4700 GBP

Embassy Summer Cambridge Yaz Okulu - Aile Yanı Konaklamalı

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT ABBEY COLLEGE
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 13 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program tarihi bir üniversite şehri olan Cambridge'de İngiltere'nin en iyi yatılı liselerinden biri olan Abbey College kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Okul Botanik Bahçeleri'ne ve Cambridge Merkez Tren İstasyonu'na çok yakın bir konumdadır. Cambridge şehir merkezine ise 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kampta öğrenciler okulun derslikleri yemekhaneleri geniş açık alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Aile yanı çift ve üç kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
Başlangıç Tarihleri
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Cambridge'de 1 yerel ziyaret ve Londra / Stratford Upon Avon ve Cambridge gibi diğer heyecan verici şehirlere 1 tam günlük geziler yapılacaktır. Cambridge gezilerinde Ely Katedrali'ni ziyaret edecek River Cam'de tekne gezisi yapacak Cambridge Üniversitesi'nin dünyaca ünlü Botanik Bahçelerini ve daha pek çoğunu gezeceksiniz.
Fiyat

Embassy Summer Canterbury Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT UNIVERSITY KENT
Bulunduğu Şehir Canterbury
Yaş Grubu 11 - 17 yaş
Merkez Hakkında Kent'te yer alan Canterbury Orta Çağ sokakları olağanüstü binaları ile tarihi bir katedral şehridir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Yaz kampı programı Canterbury şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan Kent Üniversitesi'nin modern kampüsünde yer almaktadır. Kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri geniş açık alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Tyler Court yurdunda tek kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Haftalık 75 GBP ek ücret ile özel banyolu oda seçeneği mevcuttur. Yemekler okulun Rutherford College binasında yer alan yemek salonunda servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 25 Haziran - 20 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Canterbury içerisinde yerel ziyaret ve yakın bölgekere 1-2 yarım günlük geziler ve Londra / Brighton ve Cambridge gibi diğer heyecan verici şehirlere 1 tam günlük geziler yapılacaktır. Yarım günlük gezilerde genellikle Whitstable / Chatham Dockyards / Leeds Castle ve Rochester bölgelerine geziler düzenlenir. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2378 GBP / 3 hafta 3323 GBP / 4 hafta 4268 GBP

Embassy Summer Crowthorne Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER AT WELLINGTON SCHOOL
Bulunduğu Şehir Crowthorne
Yaş Grubu 10 - 17 yaş
Merkez Hakkında Wellington College Crowthorne'da Londra'nın merkezine yaklaşık bir saatlik mesafede yer alır. Tarih ve İngiliz eğitim geleneğiyle dolu olan Wellington College prestijli bağımsız bir okuldur. 1859 yılında Kraliçe Victoria tarafından kurulmuştur. Kampta öğrenciler okulun derslikleri yurtları yemekhaneleri geniş açık alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanırlar.
Konaklama Türü Okulun kampüs içi yurdunda tek kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler Wellington School'un yemek salonunda servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 02 Temmuz- 13 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta Crowthorne içerisinde yerel ziyaret ve yakın bölgelere 2 yarım günlük geziler ve Londra / Brighton ve Cambridge gibi diğer heyecan verici şehirlere 1 tam günlük geziler yapılacaktır. Yarım günlük gezilerde genellikle Windsor Castle / Henley Upon Thames / Kew Gardens bölgelerine geziler düzenlenir. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2470 GBP / 3 hafta 3505 GBP / 4 hafta 4540 GBP