CENTRAL FILM SCHOOL

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Londra, film endüstrisi için küresel bir merkez olmasıyla, filmlerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için ideal bir yer haline geliyor. Central Film School, Londra’nın Brixton ve Clapham bölgeleri arasında yer alıyor ve bu da size ünlü film stüdyolarına, yapım şirketlerine ve canlı bir yaratıcı topluluğa erişim imkanı sağlıyor. Batı End tiyatroları ve pop-up tiyatro şirketlerinden, 250’den fazla müzik festivalinden, Tate sanat galerilerinden ve Doğu Londra’nın sanat fuarlarından, Leicester Meydanı’ndaki Odeon Sineması’ndan ve yaz boyunca açık hava film gösterimleri yapan Rooftop Film Kulübü’ne kadar, Londra’nın geçmişi ve bugünü kültüre dalmak ve geleceğinizi yaratırken kendinizi geliştirmek için ideal bir yer sunuyor.

Central Film School’un akademik ekibi, film yapımı, oyunculuk, senaryo yazımı ve prodüksiyon konularında geniş deneyime sahip endüstri profesyonellerinden oluşmaktadır. Bu deneyimli ekip sayesinde film ve yaratıcı endüstrilerde başarılı bir kariyer için gerekli olan becerileri ve bilgiyi edineceksiniz.
 
2008 yılında kurulmuş olan Central Film School, öğrencilere sinema sektöründe profesyonel olabilmeleri için gerekli olan temel yetenekleri kazandırmaktadır. Programlar, ekipmanlar ve öğretim yöntemleri sürekli olarak güncellenerek öğrencilerin sektördeki değişen pratiklere ayak uydurması sağlanır.
 
Lisans ve master programları da sunan okulda film yapımı konusunda çok az veya hiç deneyimi olmayanlar için tasarlanmış olan Certificate in Practical Filmmaking sertifikka programı bulunmaktadır. Bu yoğun kısa film kursu, endüstri profesyonelleri ve öğretmenlerin rehberliğinde profesyonel film yapımında pratik eğitim sağlayacaktır. Uygulamalı atölyeler ve eğitim egzersizleri, film yapımının tekniğine ve görsel hikaye anlatımının sanatına dengeli bir giriş sunar. Program, senaryodan kurguya kadar tüm üretim sürecini kapsar.

CERTIFICATE IN PRACTICAL FILMMAKING

KONAKLAMA

Central Film School, Cedar Hall Residence ve Furzedown Student Village konaklama şeçeneklerini sunmaktadır.  sHer iki yurt da Güney Londra’nın Tooting bölgesinde yer almaktadır. Tek kişilik özel banyolu veya çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur.Londra merkeze 25 dakika uzaklıkta, ulaşımın kolay olduğu bir lokasyonda yer alırlar. Tooting, canlı sokak pazarlarıyla zenginleşmiş ve birçok bar ve restorana sahiptir, bu da bu bölgede zaman geçirmenin her zaman keyifli olacağı anlamına gelir.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI