WESTBOURNE ACADEMY BOURNEMOUTH DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Westbourne Academy, Londra’nın en büyük ikinci okulu olan ve 20.000’den fazla öğrencinin çok çeşitli kurslara katıldığı bir devlet okulu olan New City College’in bir parçasıdır. Bournemouth şehir mekezinden 15 dakika uzaklıkta bulunur. Ingiltere’de dil okulu olarak en uygun fiyatlari veren kurumlardan birisidir.  

On kilometre uzunluğundaki plajı, güneşli havası, rengarenk, ödüllü bahçeleri ile Bournemouth İngiltere’nin en güzel şehirlerinden biridir. Londra’ya iki saat uzaklıkta, üniversiteleri nedeniyle öğrenci nüfusun yüksek olduğu bir kenttir. Güneydeki konumu sayesinde İngiltere’nin en ılıman şehirlerinden de biridir. Westbourne Academy  dil okulu şehir merkezinde, plaja sadece 15-20 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Westbourne Academy’de Genel İngilizce programları haftada 20 ders, 28 ders ve 40 ders olmak üzere üç ayrı yoğunlukta sunulmaktadır. IELTS Hazırlık Programı okulda verilen bir diğer programdır. 

Westbourne Academy British Council tarafından akreditedir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Westbourne Academy öğrencilerine sunduğu  dopdolu aktivite programı ile hem öğrencilerin bölgeyi keşfetmesi hem de sosyalleşerek İngilizce bilgilerini gerçek hayatta kullanması hedeflenir. Bournemouth plajında yürüyüşe çıkabilir, şehrin geniş bahçelerinde vakit geçirebilirsiniz. Şehrin öğrencilere hitap eden restoran, kafe ve publarında eğlenebilirsiniz. Russell-Cotes Galerisi, Bournemouth İskelesi, Bournemouth Oceanarium ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Londra, Bath, Stonehenge, Oxford, Salisbury, Winchester, Jurassic Coast ve Brighton hafta sonları okulun organize ettiği gezi yerlerinden birkaçıdır. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Westbourne Academy, Bournemouth’un yerleşim bölgesinde yer aldığı için aileler yakın konumdadır. Pek çoğu yürüme mesafesindedir. Fakat yine de otobuüs ile yaklaşık 30 dakika uzaklıkta bulunan aileler de bulunmaktadır. Bisiklet veya otobüs kullanarak ailenize ulaşabilirsiniz. Konaklamalar genellikle tek kişilik odada yarım pansiyon olacak şekilde tercih edilir fakat dilerseniz yemek seçiminizi ek ücret ile tam pansiyona da çevirebilirsiniz. Tam pansiyon seçeneğinde yemekler okulun kafeteryasında verilir. 16 yaş üstü tüm öğrenciler aile yanı konaklama hizmetinden yararlanabilirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI