stafford house Londra DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere’de Londra, Canterbury ve Cambridge’de merkezleri bulunan Stafford House okulunun Londra merkezi  Bloomsburry’de (zone1) yer almaktadır. Tarihi bir binada eğitim veren okul British Museum’a 5 dakika yürüme mesafesindedir. 300 öğrenci kapasiteli okulda sınıflar ortalama 11, maksimum 15 kişiliktir. 1 ders 45 dakikdadır. Her öğrencinin okulda ayrıca bir akademik danışmanı bulunmaktadır, ayda bir yapılan birebir görüşmeler ile öğrencilerin ilerleyiş takibi yapılmaktadır. Okulda minimum öğrenci yaşı  16’dır. 

Ders seçenekleri; haftada 20 derslik Standart Program, 25 derslik Intensive Program  veya 30 derslik  Super Intensive Program şeklinde sunulur. Sadece Londra merkezine özel olarak 35 derslik  Super Intensive Plus  program seçeneği de bulunur. 

Stafford House Londra merkezinde dil eğitimi dışında profesyonel sertifika programları da sunulmaktadır. Marketing, Business Management ve Project Management Sertifika programlarının her biri 4 hafta sürmektedir. Dilerseniz sadece sertifika programına katılabileceğiniz gibi dil eğitiminizin sonuna dilediğiniz sertifika programını/programlarını  ekleyerek İngiltere’deki eğitiminiz sonunda hem İngilizce sertifikanız hem de seçmiş olduğunuz profesyonel sertifikanızı elde etmiş olursunuz

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Londra merkezindesiniz ! Okulun düzenlediği gezilere katılabilir yada arkadaşlarınız ile ders bitiminde Londra’nın sunmuş olduğu tüm sosyal imkanlara rahatça ulaşabilirsiniz. London Eye, Buckingham Palace, British Museum gibi pek çok yeri gezebilirsiniz. 

Konaklama

Aile Yanı

İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Stafford House Londra  okulunda aile yanı konaklamalar genellikle tek kişilik odada, yarım pansiyon şeklinde tercih edilir. Tam pansiyon veya sadece sabah kahvaltısı seçebilirsiniz.  Eğer iki arkadaş beraber seyahat ediyorsanız çift kişilik konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Okul şehir merkezinde bulunduğu için konaklayacağınız ev en yaklaşık 35-55 dakika uzaklıkta olacaktır.  Aile yanı konaklama seçeneği 16 yaş üstü öğrenciler içindir .

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Piccadily Court Yurdu okula metro ile 15 dakika uzaklıktadır. Okula iki dakika yürüme mesafesinde olan Holborn istasyonundan metroya binerek yurda rahatça ulaşabilirsiniz.  Odalar tek kişilik özel banyoludur. Yurt 18 yaş üstü öğrencileri yıl boyu kabul eder. 16-17 yaş öğrenciler sadece yaz aylarında kabul edilmektedir.

Student House seçeneği ile öğrencilere okul denetiminde olan öğrenci evlerinde oda kiralanmaktadır. Okula yaklaşık 40 dakika uzaklıkta olan evler genellikle 5-7 odalıdır. Tek kişilik veya çift kişilik oda seçenekleri bulunur.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI