ST GILES BRIGHTON DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

St Giles International 1957 yılında Londra’da kurulmuş, kurulduğu günden beri aynı aile tarafından yönetilen bir okuldur. Zaman içerisinde İngiltere’de Cambridge, Brighton, Eastbourne ve Londra Highgate’de okullar açmıştır. Okulun aynı zamanda Kanada Vancouver’da da bir merkezi bulunmaktadır.

St Giles Brighton, merkezi bir konumda, Royal Pavilion’un hemen karşısında, Brighton plajına sadece iki dakikalık mesafede yer alır. Londra’ya sadece 50 dakika uzaklıkta, Manş Denizi kenarında yer alan bu güzel sahil şehri öğrencilere daha uygun fiyatlı yaşam ve konaklama imkanları sunar. 

St Giles Brihgton 34 sınıfı, 525 öğrenci kapasitesi ile Brighton’ın en büyük dil okullarından biridir. 16 yaş üstü öğrenciler programlara yıl boyu katılabilmektedirler. Maksimum 12 kişilik sınıflarda genellikle ortalama 10 öğrenci eğitim alır. Merkezde eğitim alan öğrencilerin ortalama yaşı 25’dir. Okulda her cuma günü öğrencilerin ilerleyiş takibi için mini bir test ve akademik danışman  ile bire bir görüşme yapılır. 8 haftada bir yapılan seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrenciler bir üst seviyeye geçiş yaparlar.  

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 28 ders seçenekleri bulunmaktadır. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları   9:00-13:00 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:45-17:40 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yüksek kalitede eğitimi uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan St Giles Brighton Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz. Okulun multi-centre option şeçeneği ile dilerseniz eğitiminizi iki ayrı şehirde tamamlayabilirsiniz. Örnek olarak 20 haftalık eğitiminizin 12 haftasını Londra’da,  8 haftasını Brighton okulunda tamamlayabilirsiniz.

St Giles İngiltere dil okulları British Council onaylı ve English UK üyesidir ve 3 kuşaktır bir aile firması oluşuyla gurur duyar.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

St Giles merkezlerinin her biri yoğun, enerjik bölgelerde bulunur. Okul tarafından hazırlanan etkinlik programı ile öğrencilerin yeni insanlarla tanışmalarına ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olmak hedeflenir. Okul tarafından öğrencilere indirimli gezi turları, biletler de sağlanmaktadır. Brighton’ın güzel sahilinde yürüyüşe çıkıp, Sea Life Centre’daki dev akvaryumları inceleyebilir, Brighton İskelesi’ndeki eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında İngiltere’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelen turistleri ağırlayan şehrin uğrak noktası olan The Lane’deki restoran, pub ve antika dükkalarını keşfedin. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

St Giles Brighton dil okulunda, şehrin kompakt boyutu sayesinde tüm konaklama seçenekleri okula kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Aileler okula toplu taşıma ile 10-45 dakika mesafede bulunurlar. Yürüme mesafesinde konaklamalar mevcuttur. Öğrenciler aile yanında tek kişilik, ortak banyolu odalarda, yarım pansiyon şeklinde konaklarlar. Birlikte seyahat eden öğrenciler için çift kişilik oda seçeneği bulunur.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

St Giles George Street Yurdu
Yurt, St Giles Brighton dil okuluna yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar.  Yurt yıl boyu St Giles öğrencilerine açıktır. 

Phoenix Hall Yurdu
Yurt, St Giles Brighton dil okuluna yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar.  Yurt kış aylarında University of Brighton öğrencilerine hizmet verdiği için St Giles öğrencileri sadece yaz aylarında yurdu kullanabilmektedirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI