OXFORD INTERNATIONAL LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika ve Kanada’da İngilizce eğitimi sunan, 7 şubesi bulunan Oxford International 1991 yılından beri eğitim vermektedir. 

Oxford International’ın Londra dil okulu Greenwich’de, Londra şehir merkezinden metro ile 15 dakika uzaklıkta yer alır. Greenwich güneydoğu Londra’da bulunan hareketli bir semttir.  Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilir, okulun öğrenci kapasitesi 225 kişidir. 

Oxford International Londra okulunda Genel İngilizce programının ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 30 ve 40 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları 9:00-12:15 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:00-16:30 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Londra’da İngilizce dil eğitimini uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan Oxford International Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz.  Dil oklunun bu merkezinde IELTS Hazırlık programı, TESOL Programı da mevcuttur.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Greenwich’de yürüşler yapıp semti keşfedebilirsiniz. Derslerden sonra arkadaşlarınızla pub ve cafelerin keyfini çıkartabilirsiniz. Dünyaca ünlü O2 Arena’da bir konser etkinliğine katılabilirsiniz. Dilediğiniz zaman 20 dakika içerisinde Londra merkeze ulaşabilir, Londra’nın sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz. Okulun öğrencileri için hazırlamış olduğu hafta içi ve hafta sonu gezileri ile İngiltere’yi keşfedin. 

Konaklama

Aile Yanı

İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir.Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir. Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen konaklama şekli  tek kişilik, ortak banyolu odada yarım pansiyon şeklindedir. Sadece kahvaltı almayı tercih edebilirsiniz. Çift kişilik oda seçeneği de bulunmaktadır. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz.

Vita Öğrenci Yurdu
Yurt Oxford International Greenwich’e 10 dakika uzaklıkta Lewisham semtindedir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. Yurdun spor salonu da mevcuttur.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI