OXFORD INTERNATIONAL BRIGHTON DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika ve Kanada’da İngilizce eğitimi sunan, 7 şubesi bulunan Oxford International 1991 yılından beri eğitim vermektedir. 

Oxford International’ın Brighton dil okulu şehrinin merkezinde 10 dakika yürüme mesafesindedir. Brighton’ın ünlü plajı sadece 200 metre ileridedir. Brighton Pier, The Royal Pavilion ve  şehrin alışveriş ve eğlence merkezi olan The Lanes sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Londra’ya tren ile sadece 50 dakika ulaşılabilen bu güzel sahil şehri aktivite ve festivaller ile dopdolu bir sosyal hayata sahiptir. Okul binası 9 sınıftan oluşur. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilir, okulun öğrenci kapasitesi 110 kişidir. Az öğrenci kapasiteli tüm okullarda olduğu gibi bu okulda da kısa sürede tüm öğretmenler ve okulda eğitim alan tüm öğrenciler ile tanışabilir, kısa sürede sosyal hayata dahil olabilirsiniz. Tarihi binaları ve güzel parkları ile Oxford, İngiltere’nin en çekici şehirlerinden biridir. Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan 155 bin nüfuslu şehir Londra’ya sadece 1 saat uzaklıkta bulunuyor. 

Oxford International Brighton merkezinde Genel İngilizce programının ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 30 ve 40 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları   9:00-12:15 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:00-16:30 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yüksek kalitede eğitimi uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan Oxford International Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz.  Dil oklunun bu merkezinde IELTS Hazırlık programı da mevcuttur.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Oxford International Brighton dil okulunun öğrencilerine sunduğu  aktivite programı ile hem öğrencilerin bölgeyi keşfetmesi hem de sosyalleşerek İngilizce bilgilerini gerçek hayatta kullanması hedeflenir. Brighton’ın güzel sahilinde yürüyüşe çıkıp, Sea Life Centre’daki dev akvaryumları inceleyebilir, Brighton İskelesi’ndeki eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında İngiltere’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelen turistleri ağırlayan şehrin uğrak noktası olan The Lane’deki restoran, pub ve antika dükkalarını keşfedin. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen konaklama şekli  tek kişilik, ortak banyolu odada yarım pansiyon şeklindedir. Sadece kahvaltı almayı da tercih edebilirsiniz. Çift kişilik oda seçeneği de bulunmaktadır. Oxford International Brighton’ın sunmuş olduğu aileler okulu otobüs ile yaklaşık 30-40 dakika uzaklıkta yer alır. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Britannia Study Hotel
Yurt Brighton şehir merkezinde yer alır. Okula yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. 

Terrie and Detty’s Yurdu
Yurt Brighton’ın Hove bölgesinde yer alır. Okula yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Odalar tek veya çift kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI