BSC EDUCATION LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

British Study Centres yani kısaca BSC Education İngiltere merkezli olarak hem yetişkinlere hem de genç öğrencilere yönelik yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi programları sunan bir okul grubudur.  BSC Education’ın Londra okulu Londra’nın kalbindeki Chancery Lane metro istasyonuna sadece birkaç saniye uzaklıkta yer alır. British Museum’a 15 dakika, Covent Garden’a ise yürüme mesafesindedir. 

Ders süreleri 50 dakikadır ve etkili öğrenmeyi desteklemektedir. Öğrencilerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun çeşitli etkinlikler ve öğleden sonra dersleri sunulmaktadır. Genel İngilizce programlarının haricinde IELTS Sınav Hazırlık, avukat, doktor, pilot gibi farklı meslek gruplarına yönelik özel İş İngilizcesi Programı, sağlık profesyonelleri için özellikle tasarlanmış OET sınavına hazırlık programları sunulmaktadır.

BSC, online eğitim platformu myBSC ve IELTS Hazırlık Erişimi ile öğrencilere ders dışı zamanlarda da öğrenmelerini sürdürme imkanı tanımaktadır. Deneyimli ve tam zamanlı öğretmen kadrosuyla kaliteli eğitim sunulmaktadır. BSC İlerleme Garantisi ile öğrencilerin başarıya ulaşmaları desteklenirken, kendi National Geographic Dil Kitabı kullanılarak özgün ve etkili bir öğrenme deneyimi sunulmaktadır.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

BSC Education Londra Dil Okulu, öğrencilerine sadece dil eğitimi sunmakla kalmayıp aynı zamanda şehri keşfetme ve sosyal etkileşimi artırma fırsatı da sunuyor. Haftalık düzenlenen çeşitli sosyal programlarla, öğrenciler unutulmaz deneyimler yaşayarak dil becerilerini geliştiriyorlar. Thames Nehri’nde tekne turu ile öğrenciler, Londra’nın tarihi yapılarını su üzerinden keşfederken bir yandan da eğlenceli anılar biriktiriyorlar. Dünya tarihine ışık tutan British Museum’u ziyaret ediyorlar. Antik eserler, sanat eserleri ve etkileyici sergiler, öğrencilere hem kültürel bir deneyim sunuyor hem de dil becerilerini pratik etme şansı tanıyor. Bilim ve Doğa Tarihi Müzesi ziyaretleri yapılıyor. İnteraktif sergilerde öğrenciler, bilimin eğlenceli dünyasına dalıyor, dinozor fosilleri ve diğer ilginç koleksiyonlarla tanışıyorlar. Şehirde yürüyüş turları düzenlenerek öğrenciler, rehber eşliğinde Londra’nın tarihi semtlerini gezerek dil becerilerini günlük yaşamda uygulama şansı buluyorlar. BSC Education Londra Dil Okulu, dil eğitimini sadece sınıflarda değil, aynı zamanda şehirdeki zengin kültür ve tarihle iç içe geçirerek öğrencilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Konaklama

Aile Yanı

Yerel bir ev sahibi aile ile bir arada yaşamak, yeni bir ülkedeki aile hayatını birebir deneyimlemenin ve İngiliz kültürünü daha derinden kavramanın harika bir yoludur. Ayrıca, yeni ev sahibi ailenizle sınıf dışında da İngilizce pratiği yapma fırsatına sahip olacaksınız. BSC Education London’un özenle seçtiği ve düzenli olarak denetlediği deneyimli konaklama görevlileri ile çalışan aile yanı konaklamalar, sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar.

BSC Londra’da ev sahibi aileler genellikle okula ortalama 30-60 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik odada yarım pansiyon konaklama seçeneği, öğrenciler arasında en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biridir. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Vita – Lewisham Exchange Yurdu  Zone 2’de okula 30-40 dakika uzaklıktadır. Odalar tek ve çift kişilik özel banyoludur. Yurt 18 yaş üstü öğrencileri yıl boyu kabul eder. Özel banyolu odalar ve ortak sosyal alanlar yurdu üniversite tarzı Londra yaşamını deneyimlemek için mükemmel bir konaklama seçeneği haline getiriyor.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI