BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

BLC International dil okulu Brighton şehir merkezinde yer almaktadır. Okul binası, The Royal Pavilion’a karşı konumlandırılmıştır ve Brighton Palace İskelesi’ne sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Harika konumuyla öğrencilere, eğitimlerini alırken şehrin tüm güzelliklerini keşfetme imkanı sunmaktadır. BLC International, 1995 yılında kurulmuş ve modern tesisleriyle donatılmış yeni binasına, 2015 yılında taşınmıştır. Brighton Language College International, 7 ve 12 Old Steine adreslerinde bulunan iki ayrı binada hizmet vermektedir. Öğrenciler her gün Brighton’da bulunan harika restoranlar, plajlar, gece hayatı, mağazalar gibi birçok avantajdan yararlanma fırsatına sahiptirler. 

Brighton, İngiltere’nin en popüler sahil şehirlerinden biridir ve Londra’nın merkezine trenle sadece 50 dakika uzaklıktadır.  Tarihi binalar, hareketli gece hayatı, popüler butikler, zengin bir tiyatro ve müzik ortamı, muhteşem kulüpler ve iki büyük üniversite gibi birçok özellikle doludur.  Brighton, Kraliyet Ailesinin de tatil destinasyonu olarak sıklıkla ziyaret ettiği yerdir. Şehir, rahat ve canlı bir atmosferiyle tanınır ve Londralılar, 1841’den beri demiryoluyla Brighton’a gelerek şehir hayatının baskılarından uzaklaşmak ve denizde girmek için buraya gelirler. Brighton Palace İskelesi ve Royal Pavilion başlıca turistik yerler arasındadır. 

35 sınıflı okulda Genel İngilizce ve IELTS Hazırlık programları 4 ayrı yoğunlukta sunulur. Haftada 20 – 26 – 29 –  32 ders seçeneklerinden ihtiyacınız olan programa katılabilirsiniz.   Ayrıca okulda 40+ yaş üstü kişiler için English and Culture programı da sunulmaktadır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

BLC International, siz dil eğitiminize odaklanırken aynı zamanda ders dışında da öğrendiğiniz dili kullanarak ve diğer öğrenciler ve yerel halkla iletişim kurarak harika zaman geçirmenizi sağlamak için dopdolu bir aktivite programı sunar.  Ayrıca yerel etkinlik organizatörleriyle işbirliği yaparak indirimli fiyatlarla birçok aktivite ve geziye katılmanızı sağlar. Londra Gezileri, Sinema akşamları, West End Müzikalleri, konserler, Premier Lig Futbol maçları, plaj voleybolu, uluslararası öğrenci geceleri, bowling, Brighton sahilinde barbekü geceleri, doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz etkinliklerden sadece birkaçıdır. 

Konaklama

Aile Yanı

İngilizce konuşulan bir evde yaşamak size İngiliz kültürünü deneyimlemek için eşsiz bir fırsat sunacaktır. aile yanı konaklamalarda odalar tek kişiliktir. Sabah ve akşam yemekleri ev sahipleriyle birlikte yenilir. Aileler BLC International dil okuluna toplu taşımayla 25-50 dakika uzaklıkta bulunur. Tüm aileler BLC’nin Konaklama Görevlileri tarafından dikkatlice kontrol edilir ve Brighton’da bulunduğunuz süre boyunca herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda yardım etmek için hazırdırlar. Ayrıca, özel diyet ihtiyaçları olanlar (vegan, helal, laktozsuz vb.) için  özel düzenlemeler yapılabilir.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI