BEET BOURNEMOUTH DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

40 yılı aşkın deneyime sahip samimi, aile tarafından işletilen bir dil okulu olan BEET İngiltere’nin güney sahilinde yer alan Bournemouth’da yer almaktadır. Okul, 1979’da kurulmuş olup yıllardır dil eğitimi alanında kaliteli hizmet sunmaktadır. BEET Dil Okulu, British Council ve English UK gibi önemli dil eğitimi kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. Okul, modern sınıf ve öğrenme materyallerine sahip olup, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak etkili öğrenme tekniklerini kullanmaktadır. 40 yılı aşkın deneyime sahip olan BEET yüksek nitelikli öğretmenleri ile öğrencilerine sürekli akademik destek sunmaktadır. Program başlangıcından itibaren 1 yıl boyunca BEET Online’a sınırsız ücretsiz erişim sağlanırken, tüm ders kitapları ve materyalleri de kayıt ücretine dahildir. Öğrencilerin ilerlemelerini takip etmek için düzenli değerlendirmeler yapılır. Sosyal aktivitelere de oldukça önem veren okulda haftada 5 gün sosyal programlar ve Cumartesi günleri de öğretmen rehberliğinde geziler yapılmaktadır.

BEET Dil Okulu, Londra’ya kıyasla daha düşük yaşam maliyetine sahip Bournemouth şehrinde bulunmaktadır. Tüm konaklama yerleri 20 dakika yürüme mesafesinde olup, yerleştirme ücretsizdir. Bournemouth şehri, su sporları, yüzme havuzları, spor salonları, raket sporları, golf gibi etkinlikleriyle öğrencilerin aktif bir yaşam sürdürmesini sağlar. Ayrıca canlı bir üniversite şehri olan Bournemouth’ta uluslararası öğrenci tesisleri ve partileri de mevcuttur. Bournemouth Londra’ya kıyasla daha düşük yaşam maliyetine sahiptir. Aile yanı konaklamalar en fazla 20 dakika yürüme mesafesinde olup, konaklama yerleştirme hizmeti ücretsizdir.

Orta ölçekli bir okul olan BEET, yaklaşık 150 öğrencisi ile öğrencilerine bireysel ilgi sunabilmektedir. Okul, son teknolojiden yararlanırken aynı zamanda büyüleyici bir 19. yüzyıl kilise okulu binasında yer almaktadır. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Genel İngilizce ve IELTS Hazırlık programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 24 ve 28 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. 

BEET öğrencileri, İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok aktiviteye sahip olan BEET Online’a ücretsiz erişim sağlarlar. Bu aktiviteler arasında, gramer ve kelime bilgisi pratiği yapabilir, ders kitabınıza bağlı ekstra aktiviteleri keşfedebilir veya IELTS, Cambridge English B1 dahil olmak üzere sınavlar için pratik testler yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulabileceğiniz Öğrenci Rehberi, okul ve yerel bölge hakkında zengin bilgiler sağlar.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

BEET Bournemouth dil okulu eğitiminiz süresince hem en iyi şekilde vakit geçirmeniz hem de söz konusu dili bizzat doğal ortamında öğrenip tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinmeniz için pek çok farklı ve eğlenceli sosyal program sunmaktadır. Harika öğretmenleriniz ile her hafta eğlenmeniz için çeşitli aktiviteler düzenleniyor. Müzik geceleri, sanat dersleri, film geceleri, kriket okulda gerçekleştirilen klasik etkinliklerden birkaçıdır. Ayrıca Londra, Oxford, Cambridge, Bath, Salisbury & Stonehenge, Wight Adası ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli popüler yerlere öğretmen liderliğinde Cumartesi gezileri düzenlenir. Geziler genellikle 35£ – 45£ arasındadır.

Konaklama

Aile Yanı

Öğrencilerin yanlarında konaklayacakları ailelerin seçiminde konforlu bir eve sahip ve dost canlısı olmalarına dikkat edilir. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir. Bazı aileler evlerinde birden fazla öğrenciyi barındırırlar ancak çoğu durumda bu öğrenciler farklı ülkelerdendir. Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen konaklama şekli  tek kişilik, ortak banyolu odada yarım pansiyon şeklindedir. Sadece kahvaltı almayı da tercih edebilirsiniz. Çift kişilik oda seçeneği sadece beraber seyahat eden öğrenciler içindir.  BEET’de  aile yanı konaklamalar okula ortalama 20 dakika yürüme mesafesindedir.  

Öğrenci Evleri

BEET, okula en fazla 7 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan öğrenci evlerine sahiptir. Eğer biraz daha fazla bağımsızlığa ihtiyaç duyuyorsanız sizin için harika bir seçenektir. Öğrenci evlerinde televizyon ve DVD oynatıcısı bulunan ortak oturma odası, mutfak, çamaşır makinesi, duş ve banyo yer almaktadır. Öğrenciler, kendi odalarından sorumludur, ancak ortak alanlar haftada iki kez temizlenir. Tek kişilik ve iki kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Paylaşımlı oda konaklaması sadece birlikte rezervasyon yapılması durumunda mümkündür.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI