BAYSWATER COLLEGE LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Londra merkezde, Hyde Park’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulununan Bayswater College 1973 yılından beri dil eğitimi vermektedir.  

Bayswater College Londra modern bir binada 15 sınıfı ile ortalama 10, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verir.  Okulun öğrenci kapasitesi 300, programlara katılabilmek için minimum öğrenci yaşı 16’dır.  Okul dil eğitimin dışında sunmuş olduğu sertifika programları ile dikkat çeker. 

Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 25 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. Flexible Schedule adı verilen bir seçenek ile haftada 20 ders Genel İngilizce Programı ile daha avantajlı fiyatlar sunabilmektedir. Flexible progamda ders saatleriniz sabahtan veya öğleden sonra olabilmektedir, ders programınız okul tarafından size iletilecektir. Bayswater College aynı zamanda IELTS test merkezidir. IELTS Hazırlık programınızı tamamalar tamamlamaz alışkın olduğunuz ortamda, Bawswater College sınıflarında IELTS sınavına girebilirsiniz. 

Okulda  İngilizce dil eğitim programlarının haricinde Profesyoneller için Diploma programları mevcuttur. 
Digital Marketing, Luxury Brand Management, International Business Diploma sunulan programlar arasındadır. Programların her biri 4 hafta sürmektedir. 

Sunulan Programlar

2024 diploma programı ücretleri

PROGRAM DERS ÜRESİ ŞEHİR BAŞLAMA TARİHLERİ PROGRAM ÜCRETİ
Digital Marketing Diploma 4 Hafta Londra 8-22 Ocak / 5 Şubat / 4 Mart / 1 Nisan / 6 Mayıs / 3-17 Haziran / 1-15 Temmuz / 5-19 Ağustos / 2 Eylül / 7 Ekim / 4 Kasım 2024 1995 GBP
International Business Management Diploma 4 Hafta Londra 8 Ocak / 4 Mart / 6 Mayıs / 3 Haziran / 1 Temmuz / 5 Ağustos / 7 Ekim 2024 1895 GBP
Luxury Brand Management Diploma 4 Hafta Londra 5 Şubat / 1 Nisan / 3 Haziran / 1Temmuz / 5 Ağustos / 2 Eylül / 4 Kasım 2024 1895 GBP
***Bayswater College'ın Türk öğrencilere özel promosyonlu fiyatlari için bizimle iletişime geçin !

Sosyal Aktiviteler

Bayswater College Londra dil okulu her hafta öğrencilerine dopdolu sosyal aktivite programları hazırlar. Bu aktivite ve gezilere katılarak şehri sınıf arkadaşlarınız ile tanıyabilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere her gün gerçekleşen etkinliklerle, İngiltere kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İngilizcenizi geliştirmek için birçok fırsatınız olacak. Müze gezileri, canlı müzik geceleri, sergi gezilerine katılın, pub gecelerinde konuşma becerilerinizi geliştirin. Hafta sonu gezileri ile İngiltere’deki diğer ünlü şehirlere günlük geziler yapın. Fiyatlar aktiviteye bağlı olarak değişir, ücretsiz gezi ve aktivitelerin yanı sıra hafta sonu gezileri 50 £’a kadar yükselebilir. 

Konaklama

Aile Yanı

İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir.Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir.

Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen konaklama şekli tek kişilik ortak banyolu odada yarım pansiyon seçeneğidir. Sadece kahvaltı ve özel banyo  seçenekleri de bulunur. Çift kişilik oda seçeneği sadece beraber seyahat eden öğrenciler içindir. 

Bayswater College Londra’da aile konaklamalar okula ortalama 45-60 dk uzaklıktadır. Daha yakın bir ailede kalmak isterseniz ek ücret ödeyerek 24-40 dakika uzaklıktaki ailelerde kalabilirsiniz. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Chapter Portobello Yurdu 
Zone 2’de bulunan yurt, Bayswater College Londra’ya yürüyerek 30 dakika, toplu taşıma ile 20 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Öğrenciler yemeklerini ortak mutfakları kullanarak hazırlamaktadırlar. Yurtta spor salonu, sinema salonu ve öğrencilerin sosyalleşmeleri için ortak alanlar mevcuttur. Yurda minimum 18 yaş öğrenciler kabul edilmektedir. 

Piccadilly Court Yurdu 
Zone 2’de bulunan yurt, Bayswater College Londra’ya yürüyerek 30 dakika uzaklıktadır. Metro istasyonu sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir. University of London gibi dünyaca ünlü üniversiteler yine yürüme mesafesindedir.  Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Öğrenciler yemeklerini ortak mutfakları kullanarak hazırlamaktadırlar. Yurtta spor salonu ve öğrencilerin sosyalleşmeleri için ortak alanlar mevcuttur. Yurda minimum 18 yaş öğrenciler kabul edilmektedir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

Bayswater

İÇERİK BAŞLIKLARI