BAYSWATER COLLEGE BRIGHTON DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Kanada, Güney Afrika ve Fransa’da merkezleri bulunan Bayswater College 2020 yılında Eurocentres dil okullarını satın alarak kendi bünyesine dahil etmiştir. Okulun Brighton merkezi de Eurocentres dil okullarından Bayswater College’a geçmiş olan merkezlerden bir tanesidir.

Bayswater College Brighton Viktorya döneminden kalma tarihi bir binada 16 sınıfı, 240 öğrenci kapasitesi  ile ortalama 10, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verir. Programlara katılabilmek için minimum öğrenci yaşı 16’dır.  Okul dil eğitimin dışında sunmuş olduğu sertifika programları ile dikkat çeker. 

Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 25 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. Bayswater College aynı zamanda IELTS test merkezidir. IELTS Hazırlık programınızı tamamalar tamamlamaz alışkın olduğunuz ortamda, Bawswater College sınıflarında IELTS sınavına girebilirsiniz. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Bayswater College Brighton dil okulu her hafta öğrencilerine dopdolu sosyal aktivite programları hazırlar. Bu aktivite ve gezilere katılarak şehri sınıf arkadaşlarınız ile keşfedebilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere her gün gerçekleşen etkinliklerle, İngiltere kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İngilizcenizi geliştirmek için birçok fırsatınız olacak. Müze gezileri, canlı müzik geceleri, sergi gezilerine, pub ve salsa gecelerine katılın. Hafta sonu gezileri ile İngiltere’deki diğer ünlü şehirlere günlük geziler yapın. Fiyatlar aktiviteye bağlı olarak değişir, ücretsiz gezi ve aktivitelerin yanı sıra hafta sonu gezileri 50 £’a kadar yükselebilir. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen konaklama şekli tek kişilik ortak banyolu odada yarım pansiyon seçeneğidir. Çift kişilik oda seçeneği sadece beraber seyahat eden öğrenciler içindir. Bayswater College Brihton’da aile yanı konaklamaları okul tarafından düzenli olarak denetlenir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Britannia Study Yurdu
Yurt Brighton Bayswater College Brihton dil okuluna yürüyerek 10 dakika, Brighton tren istasyonuna  ise 10 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. 

Phoenix Halls Yurdu
Yurt, Bayswater College Brihton dil okuluna yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar.  Yurt kış aylarında University of Brighton öğrencilerine hizmet verdiği için Bayswater College öğrencileri sadece yaz aylarında yurdu kullanabilmektedirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI