ILAC Dil Okulları %30 İndirimli

ILAC ( International Language Academy of Canada), İngilizce dil eğitimi veren ödüllü okuldur. 70’ten fazla ülkeden öğrenci alan ILAC, Kanada dil okulu içerisinde en çok tercih edilen dil okulların başında gelir.  Kanada’nın en güzel iki şehri olan Toronto ve Vancouver merkezinde bulunan derslikleri ile şehrin ritmini hissedersiniz. Rahat ve kolay ulaşımı, şehir merkezlerinde olması nedeniyle öğrenciler için büyük bir avantaj sağlar. İster ılıman iklimi , eşsiz doğası ile bir liman kenti olan Vancouver ‘da, isterseniz de UNESCO tarafından yaşanabilir şehir olan Toronto’da dil eğitimi alabilirsiniz. Kanada dil okulu fiyat olarak öğrencilerin bütçesine göre uygun ve kaliteli hizmet sunar.

Kuzey Amerika’nın En İyi Dil Okulu

ILAC Dil Okulları, 5 yıldır Kuzey Amerika’nın en iyi dil okulu seçilmiştir. Yüksek standartları ve modern eğitimi ile hizmet sunarlar. Öğrencilerine dil eğitimi dışında sosyo – kültürel faaliyetleri ile ders dışında da İngilizcelerini geliştirmelerine olan sağlarlar. Butik dil okulu yapısı, modern sınıfları ve dinamik ders programı ile öğrencilerine kaliteli hizmet sunarlar. ILAC Toronto ve Vancouver Okulları, ücretsiz wifi bağlantısı, öğrenci sosyal ve aktivite alanları, dinlenme salonları, İngilizce dil laboratuvarı, modern ve merkezi binaları ile eğitim verir. Ayrıca ILAC, Kanada’nın birçok kolej ve üniversitesine sınavsız geçiş imkanı sağlar. TOFEL – IELTS hazırlık, İş İngilizcesi, Genel İngilizce gibi programlar sunar. Bununla beraber “ Don’t Be Shy” anlayışı ile tüm öğrencileri sosyal alanda konuşmaya teşvik eder.  ILAC Vancouver ve Toronto Dil Okulları çevresinde çok sayıda gece kulübü, sinema salonu,mağaza, restoran, bar  ve kafeler bulunmaktadır. Eğitim sonrasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Kanada da Konaklama Seçenekleri

ILAC her iki merkezinde de öğrencilerine, Aile Yanı Konaklama, Yurt Konaklama, Mobilyalı Öğrenci Evleri ve Otel şeklinde alternatifler sunmaktadır. Ülke ve kültürüne adaptasyon sağlamak ve İngilizce pratik yapmak için  Aile Yanı Konaklama en çok tercih edilen seçenektir.

ILAC Dil OKulları İngilizce Programları

ILAC, Kanada’daki kolej ve üniversitelere sınavsız başvuru imkanı sağlar. Dilerseniz dil eğitimi sonrası bu durumdan faydalanabilirsiniz.

İşte eğitim verilen dil programları…

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Youth Programları, TESOL, One to One.

Kanada’nın en sevilen ve en çok tercih edilen dil okulu ILAC Toronto ve Vancouver şubelerinde 2021 yılına özel %30 indirim imkanı sunuyor. Türkiye’deki öğrencilere özel olarak yapılan bu indirim 31 Mart tarihine kadar geçerlidir.

 

 

ILAC Dil Okulları programlarını başvuru ve detaylı bilgi için: 0212 292 4326 numaradan bize ulaşabilir ve web sitemizden Canlı Destek yardımı ile uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Kanada ILAC Dil Okulları’nın resmi temsilcisi olan Alternatif Yurtdışı Eğitim, size en uygun program seçiminde, başvuru ve vize işlerinde ücretsiz danışmanlık sağlar.