Greenwich Üniversitesi ofisimizdeydi!

University of GreenwichLondra’daki üniversiteler arasında en beğenilen okullardan birisi olan Greenwich Üniversitesi‘nin temsilcisi Mark Lambert bugün Alternatif Yurtdışı Eğitim İstanbul ofisimizi ziyaret etti. İngiltere’de üniversite ve yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler için merkezi konumu, cazip okul harçları ve esnek kabul koşullarıyla ideal bir seçenek olan Greenwich Üniversitesi’nin Greenwich, Avery Hill ve Medway olmak üzere 3 tane kampüsü bulunuyor. Okul Kent’te kurulu Medway kampüsünü, Kent Üniversitesi ve Canterbury Christ Church üniversiteleriyle birlikte paylaşıyor. UNESCO dünya mirası listesinde bulunan Greenwich’teki merkez kampüsü göz alıcı binalarıyla öne çıkıyor. Greenwich Üniversitesi’nin bir senelik staj tecrübesini de içeren işletme yüksek lisans programları oldukça popüler. Türkiye’den kabul olan her öğrenciye otomatik olarak 1000 sterlin değerinde lisans ve yüksek lisans bursu sunuluyor.

Greenwich Üniversitesi

University of Greenwich bu sene Eylül 2018 itibariyle kendi kampüsündeki ‘Foundation ve PreMaster programları‘nı Oxford International ile birlikte yapmaya başlıyor. Not ortalaması ve İngilizce seviyesi beklenenin altında olan öğrenciler için Foundation Programları ideal bir seçenek iken, kabul şartlarını kıl payı kaçıran öğrenciler için ‘International Year One’ programları sunuluyor. Oxford International, De Montfort, Bangor ve Dundee üniversitelerinden sonra Greenwich Üniversitesi‘ni de portföyüne ekleyerek okul ağını gelişletiyor. Bu üniversitelerin tamamı için doğrudan veya hazırlık programlarına Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ayrıcalığıyla ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Alternatif ECS, University of Greenwich yanında daha pekçok İngiliz üniversitesinin ücretsiz Türkiye danışmanlık ve başvuru merkezi olarak hizmet veriyor.

2 Replies to “Greenwich Üniversitesi ofisimizdeydi!”

  1. Tolga kazanci wrote:

    Greenwich universitesini düşünüyordum bende. bir arkadasim bu okulda master yapmis cok memnun kaldi. randevu alarak ofisinize gelmek istiyorum.

    1. user2 wrote:

      Tolga Bey merhabalar. Mesajınız için teşekkür ederiz. Arkadaşınızın okuldan memnun kalmasına çok sevindik. Greenwich Üniversitesi memnuniyet düzeyi yüksek bir okuldur. Ofisimize her zaman bekleriz.

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer