Florida International University’yi Keşfedin

Florida’nın sürekli gelişen meşhur Miami şehrinde bulunan birinci sınıf bir araştırma üniversitesi olan Florida International University’nin pitoresk kampüsü sizi misafirperver ve çeşitlilik içeren bir topluluğun içine davet ediyor. Güçlü akademik programlarımıza ek olarak, profesyonel iş bağlantılarımız ve staj fırsatlarımız, kariyerinizi küresel bir pazarda başlatmanıza en ideal şartlarda yardımcı olacaktır.

Florida International University, 110’dan fazla alanda lisans programı sunmaktadır. Uluslararası ticaretten turizme, mühendislikten cezai yargılamaya pekçok farklı başlık FIU’nun en önemli çalışma alanları arasındadır.

Lisans programlarımız, öğrenci başarısı ve araştırma mükemmelliği hakkında daha fazlasını öğrenmek ve Miami’de yaşama ve eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için 5 Mayıs’ta bize katılın.

İstanbul saatiyle 17:00’de başlayacak etkinliği kaydolmak için tıklayınız.

Yurtdışı eğitim programlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz.!  Sertifika programı, dil okulları, master (yüksek lisans) programlarını ve Akademik programlarını, ülkesini, haftasını ve okulları kendiniz seçebilirsiniz. Öğrenci paneline ulaşmak için tıklayınız.

Alternatif Yurtdışı Eğitim ile size sunulan cazip fiyatlar ve ayrıcalıklı fırsatlar, yurtdışında dil eğitimi almayı keyifli hale getirir.

Eğitim , vize sürecini, okul bilgilerini ve aklınıza takılan tüm soruları, 0212 292 4326 numaralı telefonu arayarak danışmanlarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.  Bizi Instagram Sayfamızdan takip etmeyi unutmayın! Tüm bilgileri @alternatifyurtdisiegitim sayfasından anlık olarak takip edebilirsiniz.