En İyi İngiltere Dil Okulları

İngiltere dil okulları, öğrenci merkezli interaktif eğitimi ile dünya çapında bir ün kazanmıştır. İngiltere’ye dil eğitimine giden öğrenciler, gerek sosyal – kültürel etkinliklerle, gerek proje ve ödevlerle İngilizce öğrenmektedir. İngiltere dil okulları, ucuz ve kaliteli eğitim vermektedir. Dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisi içerisinde yer alan İngiltere’ye dünyanın her yerinden milyonlarca insan dil eğitimi almaya gelmektedir. 

İşte size en iyi İngiltere Dil Okulları

1- EC English İngiltere Dil Okulları 

EC English İngiltere dil okulları, 1905 yılından beridir İngilizce dil eğitimi vermektedir. Her yıl 50 bin öğrenci, EC English dil okullarını tercih etmektedir. Bununla beraber Ec English İngiltere dil okullarının, Londra, Oxford, Cambridge, Bristol , Manchester ve Brighton şehirlerinden şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca, İngiltere dışında Malta, Kanada, Amerika , İrlanda ve Avustralya’da da şubeleri bulunmaktadır. Son teknolojik aletler ile İngilizceyi daha anlaşılır hale getirerek eğitim verirler. EC English İngiltere dil okullarının her şubesinde, ev , aile ve yurt konaklama seçenekleri bulunur.

2- LSI İngiltere Dil Okulları

1965 yılında beri dünya genelinde modern teknolojilerle 16 farklı noktada eğitim veren LSI İngiltere dil okulları, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Hukuk İngilizcesi gibi eğitimlerin yanı sıra, TOEFL- IELTS sınavlarına da hazırlamaktadır. LSI İngiltere dil okullarının 4 şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler Hampstead, Londra, Brighton ve Cambridge’dedir. Okul tarafından ev ya da yurt imkanı sunulmaktadır.

3- Kaplan International English

Dünyanın en köklü okullarından biri olan Kaplan İngiltere dil okulları, 150 ülkeden 50 bin öğrenci kabul etmektedir. Kaliteli ve köklü eğitimi ile öğrencilerin en çok tercih ettiği okulları arasında yer alır. Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi gibi mesleki İngilizce eğitimi vermektedirler. Kaplan dil okulları,  Cambridge, Oxford, Bournemouth, Bath, Liverpool, Edinburg ve Torquay’da şubeleri bulunmaktadır.

4- King Colleges

İngilizceyi yaşayarak öğren’  felsefesiyle 1957 yılında kurulan Kings Colleges, modern ve interaktif eğitim vermektedir. IELTS hazırlık sınavı, İş İngilizcesi, Genel ingilizce gibi eğitimler veren okulun Londra, Oxford, Bournemouth ve Brighton şehirlerinde dil eğitimi ve üniversite hazırlık sınıfları bulunmaktadır. Özel yurtlar ve öğrenci evlerinde konaklayabilirsiniz. Tüm şubeleri şehir merkezinde olmakla beraber ulaşımı kolaydır.

5- Eurocenters

Londra merkezde 1973 yılında kurulan Eurocentres İngiltere dil okulların 39 şubesi bulunmaktadır. Her yıl 15 bin öğrenci kabul eden okul İngilizce dil eğitimi dışında Dijital pazarlama ve moda eğitim sertifikası da vermektedir. Kaliteli eğitimi ve uygun fiyatlarıyla öğrencilerden tam not almaktadır.

 

İngiltere Dil Okulları  ve İngiltere Dil Okulları Fiyatları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Sektöründe öncü Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkı ile avantajlı fiyatlara ve ayrıcalıklı fiyatlara sahip olabilirsiniz. İngiltere Dil Eğitimi kariyeriniz açısından oldukça önemlidir. Mesleki İngilizce terimlerini öğrenebilirsiniz.

İngiltere dil okulları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 292 4326 nolu numarayı arayarak uzman danışmanlarımızdan ücretsiz hizmet alabilirsiniz. İngiltere dil okulu fiyatları 2021 yılına ait en az 4 haftalık 80 saatlik ders ücretidir.

Alternatif öğrenci paneli ile bütçenize uygun dil okulları arayabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Ücretsiz Alternatif Öğrenci paneline ulaşmak için tıklayınız.

Bizi Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız