East London Üniversitesi’nden Eylül 2020 Bursları!

UNIVERSITY OF EAST LONDON, Eylül 2020 başlangıçlı lisans ve yüksek lisans programları için 2,000 GBP ile 4,000 GBP burs imkânı sunuyor. Kaydınızı erkenden yaptırın, bu fırsatı kaçırmayın!!!

1898 yılında kurulan East London Üniversitesi; Mimarlık, Bilgisayar ve Mühendislik, Sanat ve Dijital Endüstriler, Cass Eğitim ve Topluluklar Okulu, Sağlık, Spor ve Biyobilim, Psikoloji, Sosyal Bilimler, Royal Dock İşletme ve Hukuk Okulu ve Yüksek Lisans Enstitüsüye eğitim veriyor. Üniversite özellikle Psikoloji, İşletme, Hukuk ve Eğitim fakülteleriyle öne çıkıyor.

UEL, Doğu Londra’nın Stratford ve Docklands semtlerinde yer almaktadır. En büyük kampüsü Docklands’da bulunur. Cass Eğitim ve Topluluklar Okulu, Sağlık Sporları ve Biyobilim Okulu ve Psikoloji Okulu’na ev sahipliği yapan Stratford Kampüsü, 19. yüzyıldan kalma tarihi bir bina etrafında toplanmıştır. Üniversite Meydanı Stratford kampüsü Birkbeck ile ortaklaşa olup yetişkin öğrencilere eğitim vermektedir. East London Üniversitesi, Londra’da kampüste konaklama imkanı sunan az sayıdaki üniversiteden biridir.

East London Üniversitesi’nin ünlü mezunları arasında İngiliz İşçi Partisi’nden Hilary Armstrong ve Rupa Huq, Al Jazeera İngilizce haber sunucusu Daljit Dhaliwal, sanatçılar Jake ve Dinos Chapman, Ford Motor Company eski CEO’su Alexander Trotman, eski Dominika Başbakanı Edison James, Judo Olympian Gemma Gibbons, ve Bollywood oyuncusu Sonam Kapoor bulunuyor.

Daha detaylı bilgi için Alternatif Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.