Bristol Üniversitesi’nde Mühendislik Eğitimi Webinarı

İngiltere’nin ‘Russell Group’ üyesi, en iyi üniversitelerinden birinde Mühendislik okumak için yerlerini nasıl güvence altına alabileceklerini öğrenmek istiyorsanız bu webinarı kaçırmayın.

4 Mayıs Salı günü saat 13:00’ten itibaren Bristol Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için webinara katılabilirsiniz:

  • International Foundation Year programına giriş

Guy Young, Üniversite Foundation Programları Direktörü

  • Akademik Çalışma ve Üniversiteye Başvuru

Sian Hanson, Akademik Direktör

  • İngilizcenizi desteklemek

Stuart Boyce, Uzmanlık Geçiş Programları Öğretim Görevlisi

  • Bristol Üniversitesi’ne hoş geldiniz

Xiaojie Yang, Uluslararası Öğrenci İşleri Görevlisi

  • Bristol Üniversitesi’nde Mühendislik

Dr Andrew Harrison, Makine Mühendisliği Bölümü Kıdemli Öğretim Görevlisi

Webinar linkine buradan ulaşabilirsiniz

Neden Bristol Üniversitesi’nde eğitim almalısınız?

Bristol, Birleşik Krallık’taki en popüler ve başarılı üniversitelerden biridir. Russell Group Üniversitesi olarak önde gelen küresel itibariyle, QS World University Rankings 2021’de dünyanın en iyi 60’ı arasında yer almaktadır. Aynı zamanda, Makine Mühendisliği alanında İngiltere’nin en iyi üniversitesidir ve sürekli olarak The Times Good University Guide’ın ilk beşinde yer almaktadır. 

Bristol Study Centres Foundation Programları 

BSC çatısı altında katılacağınız bir foundation programı, çok çeşitli NCUK ortak üniversitelerinden birine öğrenci girişini garanti eder. 2021 ve 2022 Hazırlık Yılı başlangıç ​​tarihleri ​​ hakkında daha fazla bilgi edinmek için Alternatif Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 292 4326 no’lu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca Özel indirim ve duyurular için @alternatifyurtdısıegitim instagram adresini takip edebilirsiniz.