BROWNS PROFESSIONAL

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

BROWNS; BROWNS English Language School ile İngilizce dil eğitimi, BROWNS Professional ile de Mesleki Sertifika programları sağlayan Avustralya’nın önde gelen okullarındandır. Browns Professional biri Brisbane diğeri ise Gold Coast’da olmak üzere iki ayrı merkezde eğitim verir. 

Okulun Brisbane kampüsü şehrin merkezinde yer alır. Brisbane Quennsland eyaletinin başkentidir. Şehrin merkezinden geçen güzel ve dolambaçlı Brisbane nehrinin üzerine kurulmuş onlarca köprü şehrin iki yakasını birbirine bağlar. Okuldaki derslerinizden sonra yarı zamanlı bir işte çalışabilirsiniz. Şehirde ulaşım oldukça kolaydır bu sayede iş, okul ve konaklamanız arasında seyahat etmeniz rahat olacaktır. Okuldaki İngilizce derslerinizden sonra yarı zamanlı bir işte biraz ekstra para kazanabilir sonrasında arkadaşlarınızla bu güzel şehri keşfedebilirsiniz. 

BROWNS’ta her hafta düzenlenen Jobs Club dersleri, öğrencilerin ücretli iş bulmasına, özgeçmişler oluşturmalarına ve iş görüşmelerinde başarılı olmak için gereken sosyal becerileri öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Departmanlar

ingilizce yeterlilik şartları

BROWNS Professional aşağıdaki İngilizce yeterlilik sınavlarını ve skorları kabul etmektedir.   

  • IELTS      5.5
  • BROWNS English Language School  EAP Level 4   

SERTİFİKA PROGRAMLARI

Certificate III in Business
Certificate IV in Business
Diploma of Business

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI