NAVITAS ENGLISH PERTH DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Navitas Group özellike üniversite yerleştirme konusunda uzaman bir okuldur. Uluslararası öğrencilerin Avustralya, İngiltere, Kanada ve Amerika’da lisans ve master programlarına başlayabilmeleri için üniversite geçiş yani University Pathway programlarını 30’dan fazla merkezde öğrencilerine sunar. İngilizce dil eğitimi programlarını ise sadece Avustralya’da Navitas English markası altında hazırlamıştır. Tabii doğaldır ki University Pathway programı Avustralya’da da bulunmaktadır.  Öğrenciler Navitas English’deki programlarından sonra Avustralya’daki 70’den fazla üniversite ve TAFE okuluna IELTS sınavına girmesine gerek kalmadan geçiş yapabilir. 

Navitas English’in Perth’deki okulu canlı ve çok kültürlü Northbridge semtinde, şehir merkezine 1 kilometreden daha kısa bir mesafede yer almaktadır. Perth, yılda 365 gün güneş ışığına ve güzel plajlara sahiptir. Bu samimi ve rahat şehirde harika iş fırsatları bulunur. Navitas English Perth, Perth Merkez tren istasyonuna 5 dakikalık ve Merkez otobüs terminaline yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul, Perth’in ücretsiz ulaşım otobüslerine yürüme mesafesindedir: Red Cat, Blue Cat ve Yellow Cat. En son teknoloji ile donatılmış sınıflarla birlikte öğrenci mutfağı, ortak çalışma alanlarına ve öğrenci salonlarına da erişmeniz mümkündür. Avustralya dil okullarına giden öğrencilerin haftada 20 saat part-time çalışma izni bulunur. Okuldaki İngilizce derslerinizden sonra yarı zamanlı bir işte biraz ekstra para kazanabilir sonrasında arkadaşlarınızla deniz kenarında güneşli havanın tadını çıkartabilirsiniz. 442 öğrenci kapasiteli okulda 13 sınıf bulunur. Sınıflar ortalama 14 kişiliktir.

Okulda sunulan tüm dil eğitimi programlarına ister gündüz ister akşam katılabilirsiniz. Genellikle dil okullarında sadece Genel İngilizce programlarında sunulan bu şeçenek Navitas English’de tüm programlar için geçerlidir. Gündüz dersler 08:10 –  14:00 saatleri arası, akşam ise 16:40-21:00 saatleri arasıdır. Haftada 20 saat İngilizce eğitimi içeren programlar Genel İngilizce, IELTS Hazırlık ve Akademik İngilizce programlarıdır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Perth’in tüm ilgi çekici merkezlerini görmek kolaydır. Toplu taşıma araçları okula yakındır, böylece ünlü Cottesloe Plajı’na giden bir trene binebilir, Perth Foreshore’u ziyaret edebilir veya şehir merkezindeki Swan Bells ve Kings Park’ı görmek için ücretsiz bir otobüse binebilirsiniz. Perth’in merkezindeki Dünyanın en büyük şehir içi parkı olan Kings Park ve Botanik Bahçelerini keşfedebilirsiniz. Perth Kültür Merkezi de Northbridge’dedir, okuldan sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Burada Eyalet Kütüphanesi, Batı Avustralya Müzesi, Batı Avustralya Sanat Galerisi ve Perth tiyatrolarını ziyaret edebilirsiniz. Veya Northbridge Piazza’da ücretsiz bir açık hava filmi izlemek için sınıf arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Hafta sonu Fremantle Pazarlarını ziyaret etmek için Fremantle’ye bir gezi yapın veya Perth’in hareketli kafe ve barlarını keşfedin.

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama, Avustralya yaşam tarzını deneyimlemenin harika bir yoludur. Avustralyalı bir aileyle yaşamak, günlük yaşamda İngilizce pratik yapmanıza yardımcı olacaktır. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir. Özel banyo isterseniz bu da ekstra bir ücret ile ayarlanabilmektedir. Aileler okula yaklaşık 60 dakika uzaklıktadır. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Campus Perth Yurdu
Perth’de bulunan en yeni yurttur. Northbridge’in kalbinde yer alır ve Navitas English Perth Kampüsü’ne kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Beatty Lodge Yurdu
Beatty Lodge, şehir merkezine yakın, popüler Leederville bölgesinde yer alan kaliteli bir öğrenci yurdudur.  Parklar, kafeler, eğlence mekanları, alışveriş ve birinci sınıf spor tesisleri dahil olmak üzere Perth’in sunduğu tüm olanaklara kolay erişime sahiptir. Okula 25 dakika yürüme mesafesindedir. Ücretsiz toplu taşına imkanı ile daha kısa sürede de okula ulaşmak mümkündür. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI