LSI BRISBANE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

1965 yılından beri eğitim vermekte olan LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. Okulun ilk merkezi Londra’da kurulmuştur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarında İngilizce dil eğitimi sunarken Fransa’da Fransızca ve İsviçre’de Almanca dil eğitimi sunmaktadır. Tüm okulları şehir merkezinde olup, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. E-LSI online eğitim platformu ile sınıf eğitimlerinizi destekleyici pek çok kaynağa ulaşarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 

LSI Brisbane dil okulu şehrin merkezinde, tarihi bir binada yer almaktadır. Queen Street Alışveriş Merkezi, Botanik Bahçeleri ve Brisbane Nehri kısa bir mesafededir ve okulun hemen dışında kafe, restoran ve ulaşım için  toplu taşıma durakları bulunur. 6 sınıflı bu küçük okulda hemen hemen tüm öğrenciler birbiriyle kolayca arkadaş olur. Sınıflar maksimum 18 kişiliktir.   

LSI Brisbane öğrencilerine çok çeşitli program seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 24 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. IELTS Hazırlık Programını ise haftada 20 ders Genel İngilizce + 4 ders IELTS Sınav Hazırlık dersi veya haftada 20 ders Genel İngilizce + 10 ders IELTS Sınav Hazırlık dersi olacak şekilde iki ayrı yoğunlukta hazırlamıştır. Okulda Avustralya’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için Üniversite Hazırlık programları da sunulmaktadır. Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi modülleri içeren İş İngilizcesi programında ilgi alanınıza göre derslerinizi seçebilirsiniz. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

LSI Brisbane dil okulunda eğitiminiz süresince hem en iyi şekilde vakit geçirmeniz hem de söz konusu dili bizzat doğal ortamında öğrenip tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinmeniz için pek çok farklı ve eğlenceli sosyal program sunulmaktadır. Günlük geziler, müze ve sanat galerisi gezileri, tiyatro ve sinema, restoran ve publar, uluslararası etkinlikler gibi pek çok aktivite gerçekleştirilir. Bunların bir kısmı ücretsiz veya LSI öğrencileri için indirimli fiyatlarla sunulur. Koala Koruma Alanı’nı ziyaret edebilir ve bir koalaya sarılabilirsiniz. Byron Bay’e, Great Barrier Resifi’ne, Sunshine Plajı’na, Gold Plajı’na, Coot-tha Dağı’na yapılan gezilere mutlaka katılmanızı öneririz. 

Konaklama

Aile Yanı

Avustralyalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Melbourne deneyimi yaşayın. Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklamalar tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir ve genellikle LSI Brisbane dil okuluna yaklaşık 45 dakika uzaklıktadırlar.

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Adelaide Street Student One Yurdu
Şehrin merkezinde bulunan yurt, LSI Brisbane dil okuluna 12 dakika yürüme mesafesindedir. Odalar studio daire şeklinde olup tek kişilik ve özel banyoludur. Odaların içerisinde küçük bir mutfak da vardır. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. Aynı yurdun 5 öğrencinin bir mutfağı ve banyoyu kullandığı daha ekonomik oda seçeneği de uygun fiyatlı konaklama arayan öğrenciler için iyi bir seçenek olacaktır. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI