GREENWICH ENGLISH MELBOURNE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Avustralya’da Sydney, Melbourne, Gold Coast ve Brisbane’de merkezleri bulunan Greenwich English College  Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi gibi programların yanı sıra aynı okul grubuna ait olan Greenwich Management College okulu ile Avustralya’da sertifika programları da sunarak geniş bir yelpazede eğitim verir. Öğrenciler dil eğitimlerinin hemen devamında dilerlerse kolayca bu sertifika programlarına geçiş yapabilirler. Tüm okullarının şehir merkezinde olması, ders programlarını sabah ve akşam seçenekleri ile esnek bir şekilde sunabilmesi, dil eğitiminiz sonunda Avustralya’da bulunan 30’dan fazla üniversite ve koleje IELTS sınavına girmenize gerek kalmadan geçiş yapabilmenize olanak sağlaması okulun avantajlarından sadece birkaçıdır.  Genel İngilizce programlarında her hafta seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin ilerleme takibi yapılır. Seçmiş olduğunuz programdaki derslerinize ek olarak haftada 9 saat ücretsiz derler verilmektedir. Bunlar Conversation, Pronunciation ve Grammar derslerini içerir. Okulda gerçekleştirilen Career Hub etkinlikleri ile öğrencilerin çalışma izinlerini kullanabileceği işler bulmalarına yardımcı olunmaktadır. 

Greenwich English Melbourne dil okul şehrin tam merkezinde, geniş bir toplu taşıma ağının ortasında yer alır. Ücretsiz binilen tramvay durağı ve hemen yanı başındaki Southern Cross tren istasyonu ile toplu taşımaya kolayca erişilebilir. Ayrıca Melbourne Avustralya’da hafta sonları 24 saat toplu taşıma hizmeti sunan tek şehirdir. Çevresi kafe, restoran, eğlence mekanları ile çevrilidir. Federation Square gibi önemli turistik yerler arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Dünyanın en ünlü plajları kısa bir otobüs mesafesinde bulunur. Greenwich English Melbourne  50 sınıftan oluşan 3 katlı büyük ve donanımlı bir dil okuludur. 

Okulda sunulan tüm programlara ister gündüz ister akşam katılabilirsiniz. Genellikle dil okullarında sadece Genel İngilizce programlarında sunulan bu şeçenek Greenwich English’de tüm programlar için geçerlidir. Gündüz dersler 9:00 –  15:00 saatleri arası, akşam ise 16:30-21:00 saatleri arasıdır.  Ücretsiz dersler 15:00-16-00 saatleri arası verilir, katılım isteğe bağlıdır.  Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce derslerinin dışında okulda English + Creative Technology programı dikkat çeker. Bu program her biri 4 hafta süren 3 modülden oluşur. Bunlar; English for Programming, English for Digital Design ve English for Film Making’dir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Greenwich English Melbourne dil okulu eğitiminiz süresince hem en iyi şekilde vakit geçirmeniz hem de söz konusu dili bizzat doğal ortamında öğrenip tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinmeniz için pek çok farklı ve eğlenceli sosyal program sunmaktadır. Günlük geziler, müze ve sanat galerisi gezileri, tiyatro ve sinema, restoran ve publar, uluslararası etkinlikler ve spor müsabakaları gibi pek çok aktivite gerçekleştirilir. Bunların bir kısmı ücretsiz veya Greenwich English öğrencileri için indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Hafta sonu çevre bölgelere gezi programları gerçekleştirilir. Örnek aktivite listesini incelemek için lütfen tıklayınız. 

Konaklama

Aile Yanı

Avustralyalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Melbourne deneyimi yaşayın. Konaklamada, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödeyeceksiniz. Greenwich College, Avustralya’ya geldiğiniz andan itibaren konaklayabilmenizi sağlayacak aile yanı konaklamasını ayarlar ve ev sahibi ailenize ulaşabilmeniz için havaalanında karşılama ve bırakma hizmeti sunar. Aileler, Melbourne merkeze, yani okula yaklaşık 30 dakika mesafede bulunmaktadır. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. Greenwich College pek çok konaklama seçeneği içerisinden isteklerinize uygun olanı bulmanıza yardımcı olur.  Bunlar öğrenci evi, yurt veya  kendinize ait bir studio daire olabilir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

greenwich

İÇERİK BAŞLIKLARI