BROWNS ENGLISH BRISBANE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Browns English biri Brisbane diğeri ise Gold Coast’da olmak üzere iki ayrı merkezde eğitim verir. Bu bölgedeki, Queensland Eyaletindeki en kaliteli dil okullarından biridir. 

Okulun Brisbane kampüsü şehrin merkezinde yer alır. Brisbane Quennsland eyaletinin başkentidir. Şehrin merkezinden geçen güzel ve dolambaçlı Brisbane nehrinin üzerine kurulmuş onlarca köprü şehrin iki yakasını birbirine bağlar. Avustralya dil okullarına giden öğrencilerin haftada 20 saat yani part-time çalışma izni bulunur. Okuldaki İngilizce derslerinizden sonra yarı zamanlı bir işte çalışabilirsiniz. Browns English’in Barista@BROWNS programı ile bir kafede iş bulabilmeniz daha kolay olabilir. Şehirde ulaşım oldukça kolaydır bu sayede iş, okul ve konaklamanız arasında seyahat etmeniz rahat olacaktır. Okuldaki İngilizce derslerinizden sonra yarı zamanlı bir işte biraz ekstra para kazanabilir sonrasında arkadaşlarınızla bu güzel şehri keşfedebilirsiniz. 15 sınıfı ile şehrin en büyük ve en modern donanıma sahip dil okullarından biridir. 

Genel İngilizce Programları 20 ders sınıf içi eğitim + 5 ders öğretmen denetiminde ödev hazırlama ve kontrolü şeklinde hazırlanmıştır. Okulun iddialı IELTS Programı yine 20 ders IELTS Hazırlık ve 5 ders ödev kontrolü şeklindedir. Okul öğrencilerine hedeflenen IELTS skorunu almalarını garanti eder. Eğer öğrenci yeterli puanı alamazsa ilave ücretsiz dersler vermeyi taahhüt eder.  IELTS GUARANTEE  

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Brisbane, yüksek kaliteli, erişilebilir bir yaşam tarzını ve eğitimi diğer gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında daha uygun fiyata sunar. Şehir, City Welcome Festival ve Lord Mayor’s International Student Friendship Ceremonies gibi bir dizi uluslararası öğrenci etkinliğini uluslararası öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için düzenler. Browns English’in çeşitli ve heyecan verici Okul Etkinlikleri Programı size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. BROWNS’da zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin. Bir spor oyununa katılın, Avustralya kültürel etkinliklerini deneyimleyin ve yeni arkadaşlarla tanışın. Tenis Kulübü, Squash Kulübü, Sohbet Kulübü, Futbol Kulübü, Plaj Voleybolu Kulübü bulunan okulda öğrenci partileri, tekne gezileri, Byron Bay ve Fraser Adası Gezileri, Vahşi Yaşam Parkları ve Yağmur Ormanı yürüyüşlerine katılabilirsiz.

Konaklama

Aile Yanı

Avustralyalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Brisbane deneyimi yaşayın. Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Dilerseniz tam pansiyon seçeneği de mevcuttur. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir ve genellikle Browns Brisbane dil okuluna 50 dakika uzaklıktadırlar. Yürüyerek veya bisikletle ulaşılabilecek aileler de bulunmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. Browns English öğrencilerine yürüme mesafesinde öğrenci evleri sunmaktadır. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI