UC SAN DIEGO

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Dünyanın en iyi araştırma üniveristeleri sıralamasında 15. olarak yer alan UC San Diego sunduğu profesyonel sertifika programları ile de haklı bir üne sahiptir. UCSD’nin La Jolla’da bulunan geniş kampüsünde düzenlenen sertifika programları, üniversitenin bünyesindeki deneyimli akademisyenleri ve sektörün ünlü profesyonelleri tarafından dengeli bir şekilde sunulur. Üniversite öğrencilerinin de devam edebileceği giriş düzeyindeki Business Essentials programlarından, en az 2-3 yıl deneyimli üniversite mezunlarının kabul edildiği Management Programlarına kadar farklı seçenekler mevcuttur.

UCSD bünyesinde sunulan 9 aylık sertifika programları ardından OPT hakkı edinebilirsiniz. UCSD bünyesinde alınabilecek bir diğer programsa İngilizce öğretmenlerine yönelik TEFL programlarıdır. San Diego’nun ılıman iklimi ve özellikle diğer iki büyük California şehri olan Los Angeles ve San Francisco ile kıyaslandığında çok uygun kalan yaşam ve konaklama maliyetleri UCSD sertifika programlarını Türk öğrenciler için de vazgeçilmez yapmaktadır.

UC San Diego aynı zamanda çok deneyimli bir uluslararası öğrenci ofisine sahiptir. Hem ders içerikleri hem de program seçenekleri sürekli olarak güncellenip iş hayatına uygun olarak yenilenmektedir.

Departmanlar

ingilizce yeterlilik şartları

UC San Diego sertifika programları için aşağıdaki İngilizce yeterlilik sınavlarını ve skorları kabul etmektedir.  

  • TOEFL iBT: 79
  • IELTS: 6.5
  • CEFR: B2/C1
  • UC San Diego ELI Level: 7

SERTİFİKA programlarI

Business Administration
Business Management
Business Intelligence Analysis
Digital Marketing
Leadership and Management
Project Management
Paralegal Certificate
Teaching English as a Foreign Language (TEFL) Professional Certificate
Teaching English as Foreign Language (TEFL) Proficiency
Advanced Studies in TEFL
Specialization in Teaching English to the Young Learner (TEYL)
Specialization in Teaching English Grammar (TEG)

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI