STAFFORD HOUSE YAZ OKULLARI

STAFFORD HOUSE YAZ OKULLARI

Stafford House Study Holidays, 25 yılı aşkın bir süredir İngiltere ve ABD’de pek çok harika lokasyonda genç öğrenciler için yaz okulları sunmaktadır. ABD’de 5 farklı bölgede programı bulunmaktadır. Yaz Okulu Programlarını Yale Üniversitesi, California State Üniversitesi, CATS Academy, Wagner College gibi dünyanın en önde gelen üniversitelerin kampüslerinde gerçekleştirmektedir. Zengin aktivite ve gezilerle dopdolu bir yaz programı sunan Stafford House Study Holidays öğrencilerine ister batı ister doğu yakasında olsun zengin seçenekler sunmaktadır. 

Stafford House Boston Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ STAFFORD HOUSE CLASSIC COURSE AT CATS COLLEGE
Bulunduğu Şehir Boston
Yaş Grubu 12-18 yaş
Merkez Hakkında CATS Academy Boston yeşillikler içinde yepyeni bir kampüste yer alan Dünyaca ünlü yatılı bir lisedir. Braintree banliyösünde Boston şehir merkezinden sadece 16 km uzaklıkta yer alır. Kampüste 2 fitness alanı 2 sanat stüdyosu bir tiyatro odası yoga/dans stüdyosu basketbol sahası ve kampüs içi yurdu bulunmaktadır.
Konaklama Türü CATS College'ın kampüs içi yurdunda tek kişilik en-suite banyolu yatak odalarına sahip yepyeni modern ve klimalı yurt binalarında konaklanmaktadır. Ortak oturma odaları çamaşır yıkama olanakları ve Wi-Fi internet erişimi mevcuttur.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 04 Ağustos 2024
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Haftasonu tam günlük gezilerde genellikle Boston / New York / Six Flags Eğlence Parkına geziler düzenlenir. Haftaiçleri ise Yale Planetaryumu / Yale Galerisi / CT Bilim Merkezi / Clinton Crossing Outlet / Stamford Alışveriş Merkezi ve Brownstone Parkı gezilerini içerir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / moda şovu gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenmektedir.
Fiyat 2 hafta 3914 USD / 3 hafta 5871 USD

Stafford House Los Angeles Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ STAFFORD HOUSE CLASSIC COURSE AT CALIFORNIA STATE UNIVERSITY CHANNEL ISLANDS
Bulunduğu Şehir Los Angeles
Yaş Grubu 15-18 yaş
Merkez Hakkında California Eyalet Üniversitesi'nin Channel Islands Kampüsü Camarillo'da bulunmaktadır. Los Angeles şehir merkezinden sadece bir saat ve Malibu'dan ve Zuma Plajı'nın güzel altın kumlarından sadece yarım saat uzaklıktadır. Kampüste yüzme havuzu spor sahaları öğrenci merkezi kampüs genelinde WiFi Modern Sınıflar ve tesisler kütüphane ve kampüs mağazaları bulunur. Los Angeles ve çevresi keşfedilecek sayısız yer sunar ve Stafford House Los Angeles Yaz Kampı bunlardan en iyi şekilde yararlanır. Plaj aktivittelerini sevenler için uzun geniş kumları ve mükemmel sörfü ile bilinen Malibu Zumba Plajı'nın yanı sıra Venedik ve Santa Monica Paljlarını da keşfedeceksiniz. Venedik sahili benzersiz bir bohem ruha sahiptir ve sıra dışı mağazaları sokak sanatçıları ve renkli duvar resimleriyle hareketli bir kasabadır. Santa Monica ise Pasifik Okyanusu manzaralı eğlenceli iskelesiyle ünlüdür. Program gezi ağırlıklıdır.
Konaklama Türü Üniversiteye ait Santa Cruz Residence'da kampüs içi yurdunda çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama.
Başlangıç Tarihleri 09 Temmuz - 05 Ağustos 2023
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 3 tam gün ve 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Haftasonu tam günlük gezilerde genellikle Downtown LA / Getty Museum & The Grove / Six Flags Eğlence Parkı / Beverley Hills & Hollywood / Venice Beach & Santa Monica ve Santa Barbara'ya geziler düzenlenir. Haftaiçleri ise Malibu Zuma Beach / Camarillo Outlets ve Port Huename Beach gezilerini içerir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / moda şovu gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenmektedir.
Fiyat 2 hafta 3219 USD / 4 hafta 6438 USD

Stafford House Miami Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ STAFFORD HOUSE CLASSIC COURSE AT ST. THOMAS UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Miami
Yaş Grubu 15-18 yaş
Merkez Hakkında Miami Gardens bölgesinde yer alan St. Thomas Üniversitesi akademik mükemmelliğiyle tanınan prestijli özel bir üniversitedir. Göller ormanlar ve yeşilliklerle dolu 61 dönümlük bir kampüse sahiptir.Spor ve atletizm alanları bir yüzme havuzu ve akşam aktiviteleri için geniş bir salonu bulunmaktadır. Öğrenciler NASA Cape Canaveral Uzay Merkezi ve Miami South Beach gibi dünyaca ünlü cazibe merkezlerini ziyaret eden heyecan verici bir gezi programının keyfine varacaklar.
Konaklama Türü St. Thomas Üniversitesi'nin kampüs içi yurdunda çift kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama.
Başlangıç Tarihleri 02 Temmuz - 05 Ağustos 2023
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 4 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Haftasonu tam günlük gezilerde genellikle Miami / Orlando / Sawgrass Mills Mall / NASA ve Key West'e geziler düzenlenir. Haftaiçleri ise Miami South Beach / Coral Gables / Miami Lincoln Road / The Everglades national park ve Palm Beach gezilerini içerir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / moda şovu gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenmektedir.
Fiyat 2 hafta 3219 USD / 4 hafta 6438 USD

Stafford House Yale University Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ STAFFORD HOUSE CLASSIC COURSE AT YALE UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir New Haven
Yaş Grubu 13-17 yaş
Merkez Hakkında Amerika'nın en tanınmış üniversitelerinden biri olan Yale'de yaz kampına katılmak ister misiniz ? 1701 yılında kurulan Yale Üniversitesi'nin 260 dönümlük kampüsü eğitim için huzurlu prestijli ve iyi donanımlı bir ortam sunar. New Haven hareketli bir şehir ve önemli bir kültür merkezidir. Boston ile New Haven arasında yer alan hareketli ve tarihi bir kıyı kenti olan New Haven'ın kalbide yer alır. Connecticut'taki en büyük ikinci şehirdir ve Long Island Sound'un kuzey kıyısında yer almaktadır. New Haven köklü tiyatroları müzeleri ve müzik mekanlarının zenginliği sayesinde Connecticut'ın Kültür Başkenti olarak bilinir. Yale Peabody Doğa Tarihi Müzesi ve Yale Üniversitesi Sanat Galerisi ve Yale İngiliz Sanatı Merkezi gibi bir dizi ilginç müzeye ev sahipliği yapmaktadır.
Konaklama Türü Yale Üniversitesi'nin kampüs içi yurdunda tek ve çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama.
Başlangıç Tarihleri 14 Temmuz ve 21 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Haftasonu tam günlük gezilerde genellikle Six Flags / Boston ve New York'a geziler düzenlenir. Haftaiçleri ise Yale Planetarium / Yale Gallery / CT Science Center / Clinton Crossing Outlets / Stamford Mall ve Brownstone Park gezilerini içerir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / moda şovu gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenmektedir.
Fiyat 2 hafta 5680 USD

Stafford House New York Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ STAFFORD HOUSE CLASSIC COURSE AT COLUMBIA UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir New York
Yaş Grubu 13-17 yaş
Merkez Hakkında Stafford House New York yaz okulu bulunduğu lokasyon hem Manhattan'a yakın hem de kargaşadan uzak ve şehri keşfetmek için harika bir konum sunmaktadır. Programda hafta içi hergün gerçekleştirilen New York gezileri ile şehri rahatça keşfedeceksiniz.
Konaklama Türü Okul yurdunda tam pansiyon konaklama
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 28 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 5 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Haftasonu tam günlük gezilerde genellikle Ellis Island - Statue of Liberty / Museum of Natural History / Central Park'a geziler düzenlenir. Haftaiçleri ise Rockefeller Center / St Patrick Cathedral / City Hall / Brooklyn Bridge Park / Promenade / Battery Park / Wall Street (Memorial & Museum) / Central Park / Top of The Rock / Union Square / East Village / Little Italy / Chinatown / Empire State Building / Grand Central Station / Times Square / Broadway / Staten Island Mall / MoMa ve Harlem gezilerini içerir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / moda şovu gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenmektedir.
Fiyat 2 hafta 5325 USD / 3 hafta 7890 USD