KINGS EDUCATION

KINGS EDUCATION YAZ OKULLARI

Amerika’nın sahil cenneti Los Angeles ve Malibu’da sunulan Kings Colleges yaz okulu programlarında California bölgesinin ünlü turistik merkezleri, Disneyland ve Universal Studios gezileri sunulmaktadır. New York yaz okulu programı ise Bronxville bölgesinde bulunan Concordia College’in mimari güzelliği ile ünlü kampüsünde düzenlenir. Yaz okulları konusunda çok deneyimli kadrosuyla eğlenceli ve güvenli bir eğitim ve tatil dönemi getireceğinizden emin olabilirsiniz.

Kings English Los Angeles Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS AT PEPPERDINE UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir MALIBU - LOS ANGELES
Yaş Grubu 10-17 yaş
Merkez Hakkında Pepperdine Üniversitesi'nin kampüsünde gerçekleştirilen kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Malibu'da Pasifik Okyanusu kenarında yer alan kampüs Los Angeles Havaalanına 40 km uzaklıktadır. Konumu sayesinde Los Angeles'ın pek çok yerine geziler düzenlenir.
Konaklama Türü Pepperdine Üniversitesi'nin yurtlarında çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 26 Haziran - 30 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 3 tam gün gezi düzenlenir. Universal Studios / Disneyland / Santa Monica / Venice Beach / Six Flags Magic Mountain / Hollywood / Getty Museum / Beverly Hills / Griffith Park Observatory ve çok daha fazlasını eğlenceli geziler ile keşfedceksiniz. Alışveriş yapacak ve sokak eğlencelerini izleyceksiniz. Ayrıca öğleden sonraları ve akşamları Amerikan futbolu / beyzbol / basketbol / ​​dans / disko gecesi / defileler / karaoke / mini olimpiyatlar / film geceleri / ​​yüzme / yetenek şovları / tenis / voleybol ve dünya müziği gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 5745 USD / 3 hafta 8285 / 4 hafta 10825 USD

Kings English New York Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS AT COLLEGE OF MOUNT SAINT VINCENT
Bulunduğu Şehir New York
Yaş Grubu 12-17 yaş
Merkez Hakkında Manhattan'a 30 dakika uzaklıkta Riverdale'de yer alan Mount Saint Vincent Kolej'in kampüsünde gerçekleştirilen kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri dans stüdyosu ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Malibu'da Pasifik Okyanusu kenarında yer alan kampüs Los Angeles Havaalanına 40 km uzaklıktadır. Konumu sayesinde Los Angeles'ın pek çok yerine geziler düzenlenir.
Konaklama Türü Mount Saint Vincent Kolej'in kampüs içi yurtlarında çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 03 Temmuz - 06 Ağustos 2024
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 3 tam gün gezi düzenlenir. Özgürlük Anıtı / Central Park / Times Meydanı / Empire State binası / Chinatown / Metropolitan Sanat Müzesi / Greenwich Village / SOHO / Doğal Tarih Müzesi / Brooklyn Köprüsü / Six Flags ve çok daha fazlasını eğlenceli geziler ile keşfedeceksiniz. Ayrıca öğleden sonraları ve akşamları Amerikan futbolu / beyzbol / basketbol / ​​dans / disko gecesi / defileler / karaoke / mini olimpiyatlar / film geceleri / ​​ yetenek şovları / tenis / voleybol ve dünya müziği gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 4695 USD / 3 hafta 6715 USD / 4 hafta 8735 USD