EMBASSY SUMMER YAZ OKULLARI

EMBASSY SUMMER YAZ OKULLARI

Dünyanın en çok tercih edilen ve en deneyimli yaz okullarından olan Embassy Summer  Amerika yaz okulları 8 yaştan 25 yaşa kadar değişik yas gruplarına İngilizce öğrenirken sosyalleşme ve gezme/eğlenme şansı sunar.

Çocuklara yaş gruplarına uygun sorumluluk alma ve hayat deneyimi edinme şansı verecek şekilde dizayn edilmiş programlar iyi bir yaz okulunun temelidir ve Embassy Summer bunu en iyi organize eden okullardandır. Embassy yaz okullarının pek çoğu üniversite kampüslerinde düzenlenmektedir. Öğrenciler bu kampüslerde tek veya çift kişilik, çoğunlukla özel banyolu odalarda konaklarlar. Aktivite ve gezi programı oldukça zengin olan Embassy Summer programları bizim de kurum olarak öğrencilerimizden en iyi geri bildirim aldığımız yaz okuduklarımızdan biridir.

Embassy Summer New York Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER CAMP AT LONG ISLAND UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir New York
Yaş Grubu 13 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program Long Island Üniversitesi'nin Brooklyn şehir kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Manhattan'a sadece bir metro durağı ve ikonik Brooklyn Köprüsü ile East River'a kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Central Park Times Meydanı ve Manhattan'ın tüm heyecan verici cazibe merkezlerinin hepsine metroyla kolayca ulaşabilirsiniz.
Konaklama Türü LIU Brooklyn kampüsüne 5 dakikadan kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Hoyt Halls yurdunda 1/2/3 kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Özel banyolu odalar için haftalık ek 100 USD. Tüm yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 6 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Coney Island Brooklyn Beach tema parkında çılgınca eğlenebilir / feribotla Özgürlük Heykeli ve Ellis Adasını ziyaret edebilir / NYC'nin en büyük ve tek outlet alışveriş noktası olan Empire Outlets'de ve "Dünyanın en büyük mağazası" olarak bilinen Macy's 34th Street'de alışveriş yapabilirsiniz. Yarım günlük gezilerde de Brooklyn Köprüsü /Times Meydanı ve Central Park gibi ilgi çekici yerlere gidebilirsiniz. Ayrıca ek ücret ile dilerseniz bir Broadway gösterisi izleyebilirsiniz. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenebilirsiniz.
Fiyat 2 hafta 4390 USD / 3 hafta 6280 USD / 4 hafta 8170 USD

Embassy Summer Boston Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER CAMP AT BOSTON TRUFTS UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Boston
Yaş Grubu 13 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program Boston Trufts Üniversitesi'nin şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta bulunan kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Kampüsün kapalı yüzme havuzu spor sahaları ve yurtlarından öğrenciler yaralanabilmektedirler. New England'ın etkileyici kıyı şeritleri popüler plajları ve Boston'un ilgi çekici yerlerinin hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.
Konaklama Türü Trufts Üniversitesi'nin yurdunda 1/2/3 kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tüm yemekler okulun Dewick-McPhie Dining Hall yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve haftaiçleri yarım gün gezi düzenlenmektedir. Harika mağazaları ve inanılmaz malikaneleri ile ünlü Rhode Island'a gidin / Scusset Plajının güzel kumlu plajından denize girin / Charles Nehri Yürüyüşüne katılın ve Bilim Müzesi'ni ziyaret edin / Downtown Crossing ve Chinatown gezisine katılın tarihi pazar yerinde alışverişe gidin / USS Gemisine ve Çağdaş Sanat Enstitüsü ziyaret edin. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenebilirsiniz.
Fiyat 2 hafta 4050 USD / 3 hafta 5800 USD / 4 hafta 7550 USD

Embassy Summer Los Angeles Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ EMBASSY SUMMER CAMP AT UCLA
Bulunduğu Şehir Los Angeles
Yaş Grubu 12 - 17 yaş
Merkez Hakkında Program University of California Los Angeles (UCLA) kampüsünde gerçekleştirilmektedir. UCLA'da fitness merkezi çok sayıda yüzme havuzu ve çok daha fazlası olmak üzere 16 özel eğlence ve spor tesisi bulunmaktadır. Konumu Los Angeles'ta eğitim almak için mükemmeldir.
Konaklama Türü Trufts Üniversitesi'nin yurdunda 1/2/3 kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tüm yemekler okulun Dewick-McPhie Dining Hall yemekhanesinde servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran - 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 saat Ingilizce dersi (20 ders)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve haftaiçleri yarım gün gezi düzenlenmektedir. Los Angeles şehir merkezine yapılar geziler ile LA Katedrali / Olvera Caddesi / LA Union İstasyonu / Çin Mahallesi ve Getty Centre gibi en ilginç yerleri keşfedin. Walk of Fame / Beverly Hills ve Rodeo Drive ile ünlü Hollywood Bulvarını görün. Getty Villa / Malibu Paljı / Zuma Plajı / Santa Monica Plajlarından denize girin. California Bilim Merkezi ve Disney Konser Salonu'nu görün. Grammy Müzesi'ni gezin LA Lakers'ın stadyumu olan Staples Centre'ı ziyaret edin ayrıca Santee Alley'de biraz alışveriş yaptıktan sonra Griffith Gözlemevi'ni ziyaret ederek günü noktalayın. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenebilirsiniz.
Fiyat 2 hafta 4490 USD / 3 hafta 6490 USD / 4 hafta 8490 USD