TALK ENGLISH SCHOOLS

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

TALK English Schools’un Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 farklı şehirde dil okulları bulunmaktadır. TALK English Schools’un merkezleri Miami, San Francisco, Boston, Fort Lauderdale, Atlanta ve Aventura’da yer almaktadır.

TALK Miami, 2009 yılında açılmıştır. Brickell Avenue’de PNB binasında yer alır. Okul, modern ve iyi tasarlanmıştır 9 büyük ve aydınlık sınıfa ve dış mekan kafe alanına sahiptir. Okula Miami People Mover raylı sistemine dahil olan toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir.

TALK Aventura ise Miami ve Fort Lauderdale arasında yer alan bir şehir olan Aventura’da yer alır. Hallandale, Golden Beach ve Sunny Isles’ın güzel plajlarına sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Bu heyecan verici ve kültürel çeşitlilik içeren bölge kafeler, restoranlar, butikler ve mağazalarla doludur. Ünlü Aventura Alışveriş Merkezi ve Bal Harbour Alışveriş Merkezi de bu bölgededir. TALK Aventura, restoranlar, kafeler ve butiklerle çevrili yoğun Aventura ticaret bölgesinde, Concorde Plaza binasının içersinde yer alır. 15 sınıfa sahip merkez 2007 yılında açılmıştır.

TALK 
Fort Lauderdale dil okulu 15 sınıfa sahiptir ve şehrin merkezinde yer alır. 5,5 milyondan fazla nüfusa sahip, Amerikalı üniversite öğrencileri için popüler şehirdir. University of Miami, Nova Southeastern University, Florida Atlantic University, Florida International University  bu bölgededir. Fort Lauderdale, yıl boyunca güneşli tropikal iklime sahiptir.  

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

TALK dil okulları, öğrencilerine çeşitli sosyal aktiviteler ve geziler sunar. Bu aktiviteler ve geziler, öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmakla birlikte, Florida’nın kültürünü ve doğal güzelliklerini de keşfetmelerine olanak tanır. Miami sahilleriyle ünlüdür ve öğrencilerin plaj gezileri yapmaları oldukça popülerdir. Öğrenciler, güneşin ve denizin tadını çıkarırken İngilizcelerini de pratik yapabilirler. Bölgede birçok tema parkı vardır ve bu parklar, öğrencilerin hem eğlenmeleri hem de İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsattır. Örneğin, Disney World ve Universal Studios, öğrencilerin unutulmaz anılar biriktirmelerine yardımcı olur. TALK dil okulları ile Everglades Ulusal Parkı’nı ziyaret edebilir, Miami’de düzenlenen sanat festivallerinin ve açık hava etkinliklerinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanı konaklamalar, öğrencilerin bir Amerikan ailesinin evinde yaşamasını ve bu sayede öğrencilerin Amerikan kültürünü daha yakından deneyimlemesine olanak sağlar. Evdeki yaşam tarzı, yemek alışkanlıkları ve diğer gelenekler öğrencilere yeni bir perspektif sunar ve bu da kültürler arası anlayışı arttırır. Ayrıca, aile yanı konaklamalar öğrencilere İngilizce pratiği yapma fırsatı sunar. Aile üyeleri genellikle öğrencilerle iletişim kurarak onların İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurlar. Bu da öğrencilerin sınıf dışında İngilizce konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Öğrenci Rezidansları

Extended Stay America Yurdu
Yurt, Miami şehir merkezi olan Brickell District’e ve  Miami Limanı’na  birkaç dakika uzaklıkta yer alır. TALK Miami dil okuluna sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir. Odalar tek kişilik, özel banyoludur. Ortak mutfaklara öğrenciler beraberce yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI