OXFORD INTERNATIONAL SAN DIEGO DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika ve Kanada’da İngilizce eğitimi sunan, 7 şubesi bulunan Oxford International 1991 yılından beri eğitim vermektedir. 

Oxford International’ın San Diego dil okulu hareketli bir bölge olan Gaslamp semtinde yer almaktadır. Güzel plajları, dünyaca ünlü cazibe merkezleri ve tüm yıl boyunca güneşli iklimi ile San Diego pek çok öğrencinin dil eğitimi için tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. 200 öğrenci kapasiteli okulda sınıflar ortalama 13 kişiliktir. Okul aynı zamanda resmi IELTS Test merkezidir. 

Oxford International San Diego merkezinde Genel İngilizce programının ders seçeneklerini haftada 23 derslik standart program, 27 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları   9:00-12:15 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:00-16:30 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yüksek kalitede eğitimi uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan Oxford International Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz.  Dil oklunun bu merkezinde IELTS Hazırlık programı da mevcuttur. Okulun Amerika ve Kanada’da 35’dan fazla üniversite ve kolej  ile partnerliği bulunmaktadır. Okul doğru kolej veya üniversiteyi seçmeniz ve başvurunuzu tamamlamanız konusunda yardımcı olur.

 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Oxford International San Diego dil okulu öğrencilerine sunduğu  aktivite programı ile hem öğrencilerin bölgeyi keşfetmesini hem de sosyalleşerek İngilizce bilgilerini gerçek hayatta kullanmasını hedefler. Balboa Parkı, Sea World, San Diego Hayvanat Bahçesi gibi daha pek çok yere geziler düzenlenir. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama anadili İngilizce olan kişilerle İngilizce iletişim kurmanın mükemmel bir yoludur. Ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Dileyen öğrenciler için tam pansiyon seçeneği de mevcuttur. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Vantaggio Suites Yurdu
Bağımsız bir yaşam ortamı arayan öğrenciler için ekonomik bir yurttur. San Diego şehir merkezinin hemen batısındaki Little Italy’de yer alan yurt, okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI