KINGS ENGLISH NEW YORK DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere merkezli olarak kurulmuş olan Kings English’in ilk merkezi 1957 yılında Bournemouth’da açılmıştır. Bu köklü dil okulunun Amerika’da New York, Boston ve Los Angeles’da merkezleri bulunur. Hem dil eğitimi hem de üniversite hazırlık programları sunan Kings’te eğitmenlerinin tümü en az DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertifikalarından birine sahiptir. Kings, verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. İngilizce eğitimini teknoloji ile birleştiren Kings English’de eğitim portalı, interaktif ve ferah sınıflar, ücretsiz Wi-Fi erişimi okulların belli başlı özellikleridir. Kings bünyesinde Genel ve Yoğun İngilizce dışında IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programlar alınabilir. 

Kings English’in New York okulu Mount Saint Vincent Koleji’nin muhteşem kampüsünde yer alır. Bu sayede kampüsün tüm olanaklarından yararlanabildiğiniz gibi sadece İngilizce eğitim almak için New York’a gelmiş uluslararası öğrencilerle değil lisans eğitimi alan Amerikalı öğrencilerle de aynı kampüsü paylaşacaksınız. Mount Saint Vincent Koleji’nin kampüsü Hudson Nehrinin kenarında, Riverdale’de güvenli bir bölgede yer alır. Manhattan’a sadece 30 dakika uzaklıktadır. Kampüsün yemekhanesi, spor alanları, dans stüdyosu, geniş kütüphanesi ve kampüsün içinde yer alan yurdu Kings English New York öğrencilerinin de kullanımına açıktır. 

Genel İngilizce programları okulda haftada 20 ders veya 28 ders şeklinde iki ayrı yoğunlukta sunulmaktadır. TOEFL Hazırlık programı ise haftada 31 ders veya 35 ders olarak hazırlanmıştır. Okulda sunulan bir diğer program ise English for Fashion, Art and Design programıdır. Programda 20 ders Genel İngilizce programına ek olarak 8 ders Moda dersi verilmektedir ve New York’un ünlü moda merkezlerine geziler yapılmaktadır. 

Kings English New York aynı zamanda Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için üniversiteye hazırlık programları sunan bir okuldur.   GO: Prepared olarak adlandırılan bu programlarda yabancı öğrencilerin Amerika’da lisans eğitimi alabilecekleri hem akademik seviyeye hem de yeterli İngilizce seviyesine ulaşabilmeleri sağlanmaktadır. Bu programlardaki başarılarına göre öğrenciler kabul edildikleri üniversitelerde eğitim almaya başlayabilirler. Kings Colleges öğrencilerini Amerika’daki yüksek sıralamalı üniversitelerine yerleştirme konusunda oldukça iddialı bir okuldur. Programı tamamlayan öğrencilere University of Rochester, UW–Madison gibi ilk 50’de bulunan Amerikan üniversitelerine yerleştirme garantisi vermektedir. 

Kings English online eğitim platformu ile okula kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce eğitiminize başlayabilirsiniz. Eğer tüm derslerinize katılmış, ödevlerinizi tamamladığınız halde hedeflenen seviyeye ulaşamazsanız, ulaşmanız gereken seviyeye gelene kadar eğitimleriniz Kings tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Amazing progress. Guaranteed.GO: Prepare

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kings English New York, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Dünyanın en büyük tiyatrolarından, sanat galerilerinden ve müzelerinden pek çoğu yarım saat uzağınızdayken tek bir sıkıcı an bile olmayacaktır. Kampüs içerisindeyken Mount Saint Vincent Koleji’nin spor alanları, dans stüdyosu, geniş kütüphanesi ve güzel yeşil alanlarında vakit geçirebilirsiniz.  Wall Street, Broadway, Özgürlük Heykeli, Madison Square Garden, Times Meydanı ve daha pek çoğu hemen yanı başınızda. Central Park’da rahatlayın veya Times Meydanı’nda keşfe çıkın. Kings English New York’un örnek aylık aktivite listesine göz atmak için tıklayın.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Aileler okula yaklaşık 45-55 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri  paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Mount Saint Vincent College Kampüs İçi Yurdu
Mount Saint Vincent College’ın yurdu kampüsün içerisinde yer almaktadır. Sadece birkaç  dakika içerisinde yurt binasına ulaşabilirsiniz. Odalar çift kişilik ve ortak banyoludur. Öğrenciler yemeklerini tam donanımlı ortak mutfaklarda kendileri hazırlayabilecekleri gibi sabah ve akşam yemeklerini Mount Saint Vincent College’ın yemekhanesinde de yiyebilirler. 

 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

kings english

İÇERİK BAŞLIKLARI