KINGS ENGLISH BOSTON DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere merkezli olarak kurulmuş olan Kings English’in ilk merkezi 1957 yılında Bournemouth’da açılmıştır. Bu köklü dil okulunun Amerika’da New York, Boston ve Los Angeles’da merkezleri bulunur. Hem dil eğitimi hem de üniversite hazırlık programları sunan Kings’te eğitmenlerinin tümü en az DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertifikalarından birine sahiptir. Kings, verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. İngilizce eğitimini teknoloji ile birleştiren Kings English’de eğitim portalı, interaktif ve ferah sınıflar, ücretsiz Wi-Fi erişimi okulların belli başlı özellikleridir. Kings bünyesinde Genel ve Yoğun İngilizce dışında IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programlar alınabilir. 

50’den fazla üniversiteye ev sahipliği yapan Boston İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için harika bir lokasyondur. New York tren ve araba ile 4 saat uzaklıktadır. Kings English’in Boston okulu Fisher College’ın muhteşem kampüsünde yer alır. Bu sayede kampüsün tüm olanaklarından yararlanabildiğiniz gibi sadece İngilizce eğitim almak için Boston’a gelmiş uluslararası öğrencilerle değil lisans eğitimi alan Amerikalı öğrencilerle de aynı kampüsü paylaşacaksınız. Fisher College’ın kampüsü Boston merkezde yer alır. Harvard ve MIT gibi üniversiteler birkaç dakika uzaklıkta bulunan Cambridge bölgesindedir. Kolejin yemekhanesi, spor salonu, kütüphanesi ve yurdu Kings English Boston öğrencilerinin de kullanımına açıktır. 

Genel İngilizce programları okulda haftada 20 ders veya 28 ders şeklinde iki ayrı yoğunlukta sunulmaktadır. TOEFL Hazırlık programı ise haftada 31 ders veya 35 ders olarak hazırlanmıştır. Okulda sunulan bir diğer program ise English for Business and Leadership programıdır. Programda 20 ders Genel İngilizce programına ek olarak 8 ders İşletme ve Girişimcilik dersi verilmektedir. Bu kurs, Genel İngilizce dersleri alırken Amerika’nın girişimcilik kültürü hakkında bilgi edinmek ve iş dünyasında geleceğin lideri olmak için gereken becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Sınıf derslerinin yanı sıra yerel firmalara ve start-up’lara ziyaretler yapılmaktadır.

Kings English Boston aynı zamanda Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için üniversiteye hazırlık programları sunan bir okuldur. GO: Prepared olarak adlandırılan bu programlarda yabancı öğrencilerin Amerika’da lisans eğitimi alabilecekleri hem akademik seviyeye hem de yeterli İngilizce seviyesine ulaşabilmeleri sağlanmaktadır. Bu programlardaki başarılarına göre öğrenciler kabul edildikleri üniversitelerde eğitim almaya başlayabilirler. Kings Colleges öğrencilerini Amerika’daki yüksek sıralamalı üniversitelerine yerleştirme konusunda oldukça iddialı bir okuldur. Programı tamamlayan öğrencilere University of Rochester, UW–Madison gibi ilk 50’de bulunan Amerikan üniversitelerine yerleştirme garantisi vermektedir. 

Kings English online eğitim platformu ile okula kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce eğitiminize başlayabilirsiniz. Eğer tüm derslerinize katılmış, ödevlerinizi tamamladığınız halde hedeflenen seviyeye ulaşamazsanız, ulaşmanız gereken seviyeye gelene kadar eğitimleriniz Kings tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Amazing progress. Guaranteed.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kings English Boston, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Dünyanın en iyi üniversiteleri, sanat galerilerinden ve müzelerinden pek çoğu çevrenizdeyken tek bir sıkıcı an bile olmayacaktır.  Fisher College’ın spor alanları,  kütüphanesi ve kafeteryasında vakit geçirebilir, Kings’in düzenlediği ücretsiz klüplere, sinema gecelerine katılabilirsiniz . Haftasonları Kings tarafından organize edilen gezilerle New York, Niagara Şelaleri, New Port gibi çevre gezilere katılmayı unutmayın. Prudential Center, The Museum of Fine Arts, The Freedom Trail,  The New England Aquarium, Harvard Museum of Natural History, The Boston Tea Party Ship, Museum of African American History  gibi daha pek çok yer Boston’da keşfetmeniz için sizi bekliyor olacak. Kings English Boston’ın örnek aylık aktivite listesine göz atmak için tıklayın.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Kings Boston’da aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 25-35 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

kings english

İÇERİK BAŞLIKLARI