KAPLAN SEATTLE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan onlarca şubesi bulunan KAPLAN aynı zamanda sınav hazırlık ve üniversite hazırlık programları konusunda da uzmandır. 80 yıldan beri eğitim sunan KAPLAN’da eğitim almış olan öğrencilerin %97,5’i arkadaşlarına bu okulu önermiştir. 

KAPLAN’ın Seattle okulu şehrin merkezinde, Pike Place Market ve Seattle Waterfront gibi popüler turistik yerlere yakın bir konumdadır. Ayrıca, şehrin sembolü olan Space Needle’ın yanında bulunan Seattle Center’a da yürüme mesafesindedir. 14 sınıflı okulda sınıf mevcudu ortalama 11-14 kişidir. 16 yaş üstü tüm öğrencileri kabul eder. 

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 20 derslik standart programa ek olarak 7 ders self study (öğretmen kontrolünde) veya 28 ders + 7 ders self study şeklinde sunar. Yoğun İngilizce kurslarına kayıtlı öğrencilerin devamlılığı en az %95 oranındaysa ve tüm ödevlerini tamamlamışsa, her 10 haftada bir, bir üst seviyeye geçeceği garanti edilir. Tüm bu şartları karşılar ve yine de üst seviyeye geçemezseniz, okul size ücretsiz olarak dört haftalık ek eğitim verir. KAPLAN Seattle dil okulunda TOEFL ve İş İngilizcesi programları da sunulmaktadır. 

Kaplan’da eğitimizi tamamladıktan sonra, K+ Online eğitim platformuna ücretsiz erişiminiz devam edecektir. Böylelikle eve döndüğünüzde de İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Tüm öğretmenlerin lisans dereceleri ile birlikte TESOL, CELTA, TEFL sertifikaları ya da 6 ay ESL/EFL öğretmenliği deneyimleri bulunmaktadır.

Ayrıca KAPLAN International, öğrencilerine Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS) sunmaktadır. Eğer amacınız dil eğitimi sonrasında Amerika’da lisans veya master eğitimine başlamak ise KAPLAN’ın geniş üniversite ağından yararlanabilirsiniz.  Washington eyaletinde bulunan pek çok üniversite, Kaplan sertifikasını kabul eder. TOEFL veya IELTS skoru gerekmeksizin bu üniversitelere geçiş imkanı sağlar. Okumak istediğiniz bölüm, not ortalaması, eğer master başvurusu ise iş deneyimi gibi kriterlerinize uygun en iyi üniversiteyi bulup, başvuru  ve üniversite kabul sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm başvuru süreciniz KAPLAN’ın akademik kadrosu ile yürütülecektir. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Seattle ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Seattle dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Pike Place Market, Space Needle gözlem kulesi, Pioneer Square ve Seattle Sanat Müzesi gezilerine katılabilirsiniz.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.  Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Extended Stay – Seattle Northgate Yurdu
Yurt, KAPLAN Seattle dil okuluna  otobüs ile 45 dakika uzaklıktadır. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur.  Öğrenciler yemeklerini tam donanımlı ortak mutfaklarda kendileri hazırlayabilirler. Aynı zamanda yurtta kahvaltı da sunulmaktadır. Yurda 18 yaş üstü öğrenciler kabul edilir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI