EC ENGLISH LOS ANGELES DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Amerika, Kanada, İngiltere, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English  İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. 

EC English’in Los Angeles okulu yılda 340 gün güneşin parladığı Güney Kaliforniya sahil şeridinde, Santa Monica plajına sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alır. Ünlülerin tercihi olan pek çok yemek, alışveriş ve gece hayatından iki dakika uzaklıkta bulunan modern bir okuldur. San Diego otobüs ile 2.5 saat uzaklıktadır. Malibu, Hollywood ve Beverly Hills kısa bir mesafededir. 20 sınıflı, 225 öğrenci kapasiteli okulda sınıf mevcudu ortalama 11 kişidir (maksimum 15). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulda bulunan öğrencilerin yaş aralığı yoğunlukla 21-25 arasıdır. 

Genel İngilizce programlarını haftada 20 ders, 24 ders ve 30 ders olmak üzere üç ayrı yoğunlukta sunar. English for Work programı ile haftada 20 ders Genel İngilizce ile beraber 10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir. 

EC English dil okulu, kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce çalışmaya başlayabilmeniz için  MyEC Online hesabınızı aktive eder. Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz. EC tüm merkezlerinde olduğu gibi Boston okulunda da öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC Los Angeles, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Griffith Park’taki Hollywood tabelasına doğru 3,5 mil yürüyüş yapın ve şehrin panoramasını izleyin, Rodeo Drive’da Hollywood yıldızlarının evlerini görün, film stüdyolarını gezin. EC Los Angeles örnek aylık aktivite listesine göz atmak için tıklayın.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. EC Los Angeles dil okulunda aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 30-60 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Sadece sabah kahvaltısı veya beraber seyahat eden öğrenciler için çift kişilik oda seçenekleri de mevcuttur. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Los Angeles Superior Downtown Santa Monica Apartments
Yurt, EC Los Angeles dil okuluna yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. 3. Cadde, restoranlar, kafeler, barlar, spor salonları, kütüphane, metro istasyonu, parklar, alışveriş merkezi, Santa Monica Place ve Santa Monica İskelesi dahil çok sayıda olanak yürüme mesafesindedir. Odalar stüdyo daireler şeklinde olup, tek kişilik ve özel banyoludur. Çift kişilik odalar da mevcuttur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. Yurda 18 yaş üstü öğrenciler kabul edilir. 

Los Angeles Superior Downtown Santa Monica Apartments 
Yurt, EC Los Angeles dil okuluna toplu taşıma ile 40 dakika uzaklıktadır. Los Angeles’ın en popüler mahallelerinden biri olan Westwood’da, UCLA kampüsüne yürüme mesafesinde bulunur. Odalar stüdyo daireler şeklinde olup, tek kişilik ve özel banyoludur. Çift kişilik odalar da mevcuttur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. Yurda 18 yaş üstü öğrenciler kabul edilir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI