EC ENGLISH BOSTON DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Amerika, Kanada, İngiltere, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English  İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. 

EC English’in Boston okulu şehrin tam merkezinde  yer alır. 50’den fazla üniversiteye ev sahipliği yapan Boston İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için harika bir lokasyondur. New York tren ve araba ile 4 saat uzaklıktadır. Faneuil Hall bölgesinde yer alan okulun çevresi oldukça hareketli, öğrencilerin yoğun olarak vakit geçirdiği, Boston limanına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Dünya’nın en akademik bölgelerinden biridir. 7 sınıflı, 105 öğrenci kapasiteli okulda sınıf mevcudu ortalama 11 kişidir (maksimum 15). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulda bulunan öğrencilerin yaş aralığı yoğunlukla 21-25 arasıdır. 

Genel İngilizce programlarını haftada 20 ders, 24 ders ve 30 ders olmak üzere üç ayrı yoğunlukta sunar. Genel İngilizce derslerinize sabah yerine öğleden sonra da katılabilirsiniz. Merkezde English for Work programı ile haftada 20 ders Genel İngilizce ile beraber 10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir. 

EC English dil okulu, kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce çalışmaya başlayabilmeniz için  MyEC Online hesabınızı aktive eder. Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz. EC tüm merkezlerinde olduğu gibi Boston okulunda da öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC Boston, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Dünyanın en büyük tiyatrolarından, sanat galerilerinden ve müzelerinden bazıları kapınızın önündeyken, tek bir sıkıcı an bile olmayacaktır.  EC Boston binasından çıktığınız anda kapınızın önünde olan Freedom Trail’da yürüyüşe çıkın, Boston Commans’da veya  Harvard ve MIT gibi üniversitelere ev sahipliği yapan  Cambridge bölgesinde gezin. EC Boston örnek aylık aktivite listesine göz atmak için tıklayın.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. EC Boston’da aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 30-60 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

International Guest House Öğrenci Evi
Yurt, EC Boston dil okuluna yürüyerek 20 dakika uzaklıktadır. Boston Proper’ın en saygın bölgelerinden biri olan Back Bay’de yer almaktadır. Odalar tek ve dört kişilik olmak üzere banyolar ortak kullanımlıdır. Sabah ve akşam yemeği dahildir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI