CENTRAL FILM SCHOOL AKADEMİK YAZ OKULLARI

2008 yılında kurulmuş olan Central Film School, öğrencilere sinema sektöründe profesyonel olabilmeleri için gerekli olan temel yetenekleri kazandırmaktadır. Programlar, ekipmanlar ve öğretim yöntemleri sürekli olarak güncellenerek öğrencilerin sektördeki değişen pratiklere ayak uydurması sağlanır. Lisans ve master programlarının yanı sıra okulda daha genç öğrenciler için yaz programları da sunulmaktadır.   

Future Filmmakers Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ CENTRAL FILM SCHOOL FUTURE FILMMAKERS SUMMER CAMP
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 14 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Londra'nın önde gelen film okulu Central Film School'un yaz döneminde genç öğrenciler için hazırladığı program 2 hafta sürmektedir. Dersler hikaye geliştirme film yapımı oyunculuğun temel ilkeleri doğaçlama ve ekran oyunculuğuna kadar Central Film School'un eğitmenleri tarafından verilmektedir. Temel dersler; Senaryo geliştirme / Ekran Oyunculuğu / Aydınlatma ve sinematografi / Kamera çalışması / Düzenleme / Ses. Eğitiminizin sonunda kendi sinema filminizin de gösterileceği büyük bir partiyle programı tamamlayacaksınız. Bu programda İngiliz ve uluslararası öğrenciler birlikte eğitim alırlar. Central Film School Brixton ve Clapha arasında yer alır ve ünlü film stüdyolarına yapım şirketlerine ile çevrili bir lokasyonda yer alır.
Konaklama Türü Furzedown Student Village'da tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yurt okula metroyla 15 dakika ve Londra merkeze 30 dakika uzaklıkta yer alır. Öğrencilere 7/24 okul görevlileri eşlik etmektedirler.
Başlangıç Tarihleri 24 Temmuz ve 5 Ağustos 2024
Ders İçeriği Acting / Directing Actors / Character creation / Acting in performance for screen / Provalar ve Cast Seçimi / Oyuncu Seçmeleri Atölyesi
Aktiviteler Cumartesi günü program dahilinde tam gün gezi düzenlenir. Ayrıca her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / sokak dansı gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 2495 GBP (8 Nisan 2024'den önce yapılan başvurularda %10 indirim)