Aile Çocuk Yaz Okulları İngiltere

Aile Çocuk Yaz Okulları İngiltere

St Giles Londra Aile-Çocuk Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ST GILES LONDON CENTRAL FAMILY COURSE
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 05 - 15 Yaş
Merkez Hakkında Çocuğunuzla birlikte Londra'nın tam merkezinde yaşama ve eğitim alma deneyimi yaşayacağınız programda sabahları İngilizce dersleri ve öğleden sonraları eğlenceli aktivitelerin yanı sıra aileler haftada bir tam gün süren bir gezi yapacaklar ve ailece vakit geçirebilmek için biraz serbest zaman da bulacaklardır. Konumu sayesinde Londra gezilerinin ağırlıklı olduğu bir programdır. Programda 1 ebevenynin derler sırasında okulda olması istenmektedir.
Konaklama Türü Çift kişilik odalarda kahvaltı dahil aile yanı konaklama. Aile yanı konaklamalar okuldan 45-60 dakika uzaklıktadır ve dilerseniz yarım pansiyon seçenegi de vardır. Öğlen yemekleri okulda veya geziler sırasında okul tarafından sunulmaktadır. Dilerseniz okul size özel bir daire veya otel de ayarlayabilmekteidir.
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati Haftada 20 ders
Aktiviteler Programda haftada 1 tam gün ve 3 öğleden sonra aktivitesi düzenlenir. Öğleden sonra aktivitleri arasında Thames Nehri Tekne Gezisi / rehberli şehir yürüyüşleri / müze ve saray ziyaretleri / spor etkinlikleri ve daha pek çoğu yer alır. Tam günlük gezilerde ise Cambridge / Oxford / Brighton / Windsor / Canterbury şehirlerine ziyaretler gerçekleştirilir.
1 ebevey ders aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1548 GBP / 2 Hafta 2916 GBP / 3 Hafta 4284 GBP
1 ebevey aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1156 GBP / 2 Hafta 2132 GBP / 3 Hafta 3108 GBP

St Giles Cambridge Aile-Çocuk Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ST GILES CAMBRIDGE FAMILY COURSE
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 05 - 15 Yaş
Merkez Hakkında Cambridge'deki St Giles Aile Kursu ailelere güzel güvenli ve tarihi bir şehirde eğitim alma fırsatı sunuyor. Cambridge dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden birine ev sahipliği yapmasıyla bilinen şehirde İngilizce öğrenme ve İngiliz kültürünü deneyimleme imkanı sunuyor. St Giles Cambridge konum olarak oldukça avantajlı bir noktada bulunuyor. Tren istasyonuna sadece birkaç dakika uzaklıkta ve şehir merkezine yürüyerek kolayca ulaşılabiliyor. Ebeveynler sabahları St Giles Cambridge di okulunda İngilizce öğrenirken çocuklar yakındaki sınıflarda ders almaktadır.
Konaklama Türü Çift kişilik odalarda kahvaltı dahil aile yanı konaklama. Dilerseniz yarım pansiyon seçenegi de vardır. Öğlen yemekleri okulda veya geziler sırasında okul tarafından sunulmaktadır. Dilerseniz okul size özel bir daire veya otel de ayarlayabilmekteidir.
Başlangıç Tarihleri 7 Temmuz - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati Haftada 20 ders
Aktiviteler Programda haftada 1 tam gün ve 3 öğleden sonra aktivitesi düzenlenir. Öğleden sonra aktivitleri arasında Nehir Gezisi / Cambridge Üniversitesi gezileri / spor etkinlikleri ve daha pek çoğu yer alır. Tam günlük gezilerde ise Londra / Oxford / Brighton / Windsor / şehirlerine ziyaretler gerçekleştirilir.
1 ebevey ders aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1498 GBP / 2 Hafta 2816 GBP / 3 Hafta 4134 GBP
1 ebevey aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1126 GBP / 2 Hafta 2072 GBP / 3 Hafta 3018 GBP

St Giles Brighton Aile-Çocuk Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ST GILES BRIGHTON FAMILY COURSE
Bulunduğu Şehir Brighton
Yaş Grubu 05 - 15 Yaş
Merkez Hakkında Brighton "Deniz Kenarındaki Londra" olarak bilinen canlı bir şehirdir. Okulun Royal Pavilion'a
Konaklama Türü Çift kişilik odalarda kahvaltı dahil aile yanı konaklama. Dilerseniz yarım pansiyon seçenegi de vardır. Öğlen yemekleri okulda veya geziler sırasında okul tarafından sunulmaktadır. Dilerseniz okul size özel bir daire veya otel de ayarlayabilmekteidir.
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati Haftada 20 ders
Aktiviteler Programda haftada 1 tam gün ve 3 öğleden sonra aktivitesi düzenlenir. Öğleden sonra aktivitleri arasında Tekne turları / rehberli şehir yürüyüşleri / bowling ve spor etkinlikleri gibi çeşitli etkinliklerin program içinde yer alması ailelerin sınıf dışında da zengin bir deneyim yaşamalarını sağlar. Bu etkinlikler aynı zamanda gerçek hayatta dil pratiği yapma fırsatları sunar. Tam günlük gezilerde ise London / Portsmouth / Cambridge / Eastbourne şehirlerine ziyaretler gerçekleştirilir.
1 ebevey ders aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1432 GBP / 2 Hafta 2734 GBP / 3 Hafta 4036 GBP
1 ebevey aile yanı konaklama geziler + 1 çocuk ders aile yanı konaklama geziler dahil fiyat 1 Hafta 1052 GBP / 2 Hafta 1974 GBP / 3 Hafta 2896 GBP

Kings Moreton Hall Aile-Çocuk Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS MORETON HALL PARENT AND CHILD COURSE
Bulunduğu Şehir Oswestry
Yaş Grubu 03 - 7 Yaş ve 8-12 Yaş
Merkez Hakkında Moreton Hall öğrencilere sunduğu üst düzey eğitim ve olanaklarla Liverpool ve Manchester arasında yer alan Oswestry'de bulunan yatılı bir özel okuldur. 100 dönümlük alanı golf sahası büyük spor salonuna kapalı yüzme havuzuna tenis kortuna ve daha birçok olanakla öğrencilere benzersiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Londra ve Heathrow Havalimanı'na 2.5 saat uzaklıktadır.
Konaklama Türü Moreton Hall'un kampüs içi yurdunda çift kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama.
Başlangıç Tarihleri 07 Temmuz - 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati Haftada 20 ders
Aktiviteler Çocuklar her gün sabahları İngilizce derslerine katılarak dil becerilerini geliştirirken öğleden sonraları ise Holiday Club'da bir araya geliyorlar. Okçuluk / sanat / badminton / mutfak sanatları / dans / drama / eskrim / futbol / hokey / kriket / müzik/ hazine avı gibi çeşitli etkinliklerle çocukların günleri eğlenceli ve öğretici bir şekilde geçiyor. Akşam saatlerinde düzenlenen disko / zumba / film gecesi ve yüzme etkinlikleri ise çocuklara sosyal aktivitelerle dolu keyifli anlar yaşatıyor. Yetişkinler için sunulan fitness merkezi spor salonu ve yüzme havuzu gibi olanaklar ise çeşitli ücretsiz aktivitelerle dolu bir deneyim sunuyor. Bu sayede ebeveynler kendi ilgi alanlarına yönelik aktivitelerle vakit geçirirken çocuklar da eğlenirken öğrenme şansına sahip oluyor. Tatil boyunca dil becerilerini artırmak yeni arkadaşlıklar kurmak ve birçok farklı etkinliklere katılmak için mükemmel bir fırsat sunan bu program hem çocuklar hem de yetişkinler için unutulmaz bir yaz deneyimdir. Programda haftada 1 tam gün ve 2 yarım gün gezi düzenlenir. Yarım günlük geziler arasında Attingham Park / Kanal yürüyüşü / Chirk Castle / Powis Castle / Bowling / İngiliz çay salonu ziyareti gibi çeşitli ziyaretler yer alır. Tam günlük gezilerde iseStratford-Upon-Avon / Chester / Alton Towers / Warwick Castle / Liverpool (müzeler ve The Beatles Story) / Cadbury World / Ironbridge / Old Trafford (Manchester United stadyumu) ziyaretleri gerçekleştirilir.
1 çocuk ve 1 ebevey dahil fiyat 1 Hafta 2585 GBP / 2 Hafta 5085 GBP / 3 Hafta 7585 GBP / 4 Hafta 10085 GBP