• Zeynep Berre Kara- Embassy CES Brighton okulu

  zeynep-berre-brighton-dil-okulu

   

  brightonda-dil-egitimiÖncelikle merhabalar, 11 haftalık İngiltere dil okulları maceram devam ediyor. Başlarda alışma sürecim beni biraz korkutsa da sonradan buraya alışınca herşey daha kolay ve daha zevkli olmaya başladı. Brighton çok güzel bir şehir;  iyi ki danışmanım Gözde hanım beni buraya yönlendirmiş. Brighton tam da benim şehrim diyebilirim. Yanında kaldığım aile çok yardımsever ve çok iyiler. Diğer arkadaşlarımla konuştuğumda kimse ailesinden benim kadar memnun değildi. İlk başlarda İngilizcem olmadığı için anlaşmada zorlandık ama artık onlarla vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Bu şehirdeki insanlar çok yardım severler; bir gece yanlış otobüse binmiş olmama rağmen şoföre kayboldum deyince adresimi sorup beni evimin önüne kadar getirmesi beni çok şaşırmıştı. Buranın insanları gerçekten inanılmaz iyiler.
  embassy-ces-brightonOkuluma gelecek olursak; Embassy CES Brighton okulundan çok memnunum; çünkü bize ingilizceyi öğretmek için ellerinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptıklarını gördüm. Neredeyse hiç bir günümüz boş geçmiyor. Okulun aktiviteleri, gezileri çok güzel ve çok eğlenceli 🙂

  Şu ana kadar birkaç farklı şehiri gezdim. Bunlardan biri Londra;  herkesin de bildiği gibi inanılmaz güzel bir yer. Ben çok sevdim ama hani vardir ya sadece gezilecek ve sadece okunacak yerler ; ben Londra icin sadece gezilcek yer olarak bakabiliyorum. Bir diğeri Oxford.  Oxford mimari açıdan güzel şehir fakat bana biraz kasvetli bir yer gibi geldi. Orayı gezerken sanki bir anda karşıma Harry Pother çıkacakmış hissi veriyordu ???? . Ve diğer gezdiğim şehirler Stonhage&Bath;  ikisi de çok güzel. Zamanım dolmadan sırada İskoçya ve Cambridge var. Bu iki şehir konusunda da çok merak içerisindeyim. İyi ki buraya gelmişim diyorum, benim için bu edindiğim en güzel tecrübelerden biri. Alternatif Yurtdışı Eğitim Ankara ofisinize çok teşekkürler…

   

  Tarih: Ağu 19, 2015

  Yorumlar (1)

   • mert
   • 5th Eylül 2015 at 18:14

   diğer e-mail ; aku_03@hotmail.com 1 haftadır araştırıyorum ve dil okulları ile danışmanlık şirketleri arasında koşturuyorum artık vazgeçmek üzereyimm bu iş neden riskli bende ingiltere ye dil okuluna gitmek istiyorum ve yurt dışındaki okul parasını peşinen yatırıp vizem onaylanmaması durumu olasılığı bana saçma geliyor ?

   Cevapla

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.