Yurtdışında Dil Eğitimi için DANIŞMANLIK Şart

Yurt dışına ilk defa çıkıyorsanız yabancı bir ülkede tek başınıza olmanın heyecanı ve tedirginliğini hissetmeniz normaldir. Yurt dışında dil eğitimi için uygun dil okulları, ülke ve şehir seçimi, konaklama, hatta vize ve uçak bileti gibi tüm ayrıntıların incelikle düşünüp planlanması için deneyim gerekir. Bu sebeple yurtdışı eğitim danışmanlığı veren bir firmadan destek almanız faydalı olacaktır. Alternatif ecs size bu konularda tecrübeli kadrosu ile kaliteli hizmet verir.

İşte birkaç maddede yurtdışı eğitim danışmanlığı almanızın ve Alternatif Yurtdışı Eğitimi seçmenizin faydaları;

Hangi ülkede dil eğitimi almalısınız?

Öğrenmek istediğiniz yabancı dili belirlediniz. Sıra geldi hangi ülkede eğitim almanın sizin için daha uygun olduğuna. İngilizce dil eğitimi için İngiltere mi yoksa Amerika’yı mı tercih etmelisiniz? Herkesin beklentileri, kişisel özellikleri ve maddi imkânları birbirinden farklıdır. Bunun için sizin tercihleriniz doğrultusunda ülke ve sonrasında şehir seçimi konusunda yardımcı oluyoruz.

En uygun dil okulunun seçilmesi

Yurt dışında dil eğitimi konusunda araştırma yapmaya başladığınızda çoğu kişi gibi internet üzerinden dil okullarına bakmaya, şartlar ve fiyatlar hakkında bilgi edinmeye çalıştınız. Fakat ülke, şehir, okul, ders programları ve fiyatlar o kadar çeşitli ki, kafanız biraz karışabilir. Ayrıca internet üzerinden güncel olmayan bilgiler ile yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bırakın bu araştırmaları sizin için Alternatif Yurtdışı Eğitim yapsın. Yabancı dil seviyeniz, dil eğitiminde ulaşmak istediğiniz hedef, bütçeniz ve bunlara uygun ülke, şehir, dil okulu seçimlerinizde size profesyonel kadrosu ile danışmanlık yapar. Tüm bu hizmetler ücretsizdir.

[title type=”center”]En iyi dil okulu kampanyalarından haberdar olursunuz.[/title]

Alternatif’in eğitim danışmanları her türlü kampanya ve indirimli dil okullarından sizi haberdar eder, almak istediğiniz hizmette en uygun fiyata ulaşmanızı sağlar. Aksi takdirde çok fazla seçenek karşısında kafanız karışabilir, ve belli dönemlerde kısa süreli uygulanan indirimleri kaçırabilirsiniz. Unutmayın Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tek işi bu!

Tek kriteriniz fiyat mı?

Yurtdışında dil eğitimi en etkili yöntem olmasına rağmen masraflı bir eğitimdir. Kısıtlı bütçeler ile yola çıkıldığından en ucuz ülke ve en ucuz dil okulları aranmaktadır. En ucuz her zaman faydalı olmayabilir. Dil eğitiminde okulun kalitesi de önemlidir. Bu yüzden Alternatif ecs sizin hedeflerinize en uygun eğitimi en ucuz fiyatla olmanızı sağlar.

Dil okullarına kayıt süreci önemlidir.

Nerede ve hangi dil okulunda eğitim alacağınıza karar verdiniz. Şimdi sıra belirlenen okula kayıt işlemlerine geldi. Kayıt süresince yeterli dil bilgisi ile doğru yazışmalar çok önemlidir. Yine ücretsiz olarak yürütülen bu aşamada, Alternatif Ecs sizin adınıza dil okuluna başvuru yapıyor, tüm yazışmaların zamanında ve etkili bir şekilde yapılmasını, dolayışla sürecin doğru işlemesine ve kayıt edilmenizi sağlıyor.

Vize başvurusu prosedürleri

Kendi başınıza vize almaya çalışmak, belgelerin eksik verilmesi, zamanlama hataları ve ret almanıza sebep olabilir. İlk başvuruda yurtdışı eğitim vizesi alamamanız durumunda diğer başvurularda işiniz zorlaşacaktır. Profesyonel olarak takip edilmesi gereken vize başvurusu süresince Alternatif Ecs size deneyimli ekibi ile yardımcı olur. İstenilen vize evraklarının eksiksiz hazırlanması, sizin de vize mülakatına hazırlanmanız gibi tüm detaylar hakkında doğru bilgilendirilir ve vize alma şansınızı artırır.

Uçak bileti alımında destek

Yurtdışı dil eğitiminde uçak bileti de önemli bir gider kalemi olduğu için dil okulunuzun bulunduğu bölgeye en yakın havalimanına ulaşabileceğiniz bir uçuşa en iyi fiyatlarla sahip olmanız çok önemlidir.

Ekonomik uçak bileti temininde size yardımcı oluyoruz.

Alternatif olarak, programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzu yapıyoruz.

Yurt mu aile yanı konaklama mı?

Seçeceğiniz dil okulu kadar günlük yaşantınızın önemli bir kısmını geçireceğiniz konaklama yeriniz de çok önemlidir. Okulların sağladığı seçenekler ile yurtlar, ya da aile yanında konaklama gibi alternatifler değerlendirilebilir. Yine sizin beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir yerleşim şekli belirleniyor. Alternatif Ecs tüm bu konularda ayrıntılı bilgilendirme yaparak her türlü desteği vermektedir. Eğer bazı sebeplerden dolayı kaldığınız yerden memnun olmazsanız değişiklik yaparak sorunuzu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Yurtdışına ilk defa çıkıyorsanız uçaktan indiğiniz anda yanınızdayız.

Bilmediğiniz bir ülkede uçaktan indikten sonra kalacağınız noktaya ulaşımınız dert etmeyin. Alternatif Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı edindiği deneyim sayesinde hiçbir sorun yaşamadan karşılama organizasyonunuzu çözecektir.

Gittiğiniz ülkede kendinizi güvende hissedin.

Sadece Türkiye’deki süreçler değil yurtdışında gittiğiniz ülkede de ihtiyacınız olacak durumlarda Alternatif yanınızda. Beklenmedik sorunlar ile karşılaştığınızda kime danışacağınızı bilmeniz ve kendinizi güvende hissetmeniz çok önemlidir. Danışmanlık almak için ofisimize geldiğiniz günden, eğitiminizi tamamlayıp Türkiye’ye dönene kadar Alternatif hep yanınızda olacaktır.

One Reply to “Yurtdışında Dil Eğitimi için DANIŞMANLIK Şart”

  1. Oguz wrote:

    Almanya da 6 ay dil kursuna gitmek istiyorum şartlar nedir selamlar

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer