İngiltere’de Sertifika Programları

İngiltere mesleki eğitim programları konusunda en deneyimli ulkedir. 4 haftadan 24 haftaya kadar surelerde isletme-pazarlama-politika- IT- Moda gibi alanlarda sertifika programlarını İngiltere’de alabilirsiniz.

İngitere sertfika programlarınn kabul koşulları daha esnek olabilir.

Danışmanlarımıza Ulaşın

İngiltere'de Sertifika Programlari

Yurtdışında kısa veya uzun süreli Sertifika veya Diploma programı düşünenler için İngiltere ilk tercih edilecek ülkelerin başında gelir. İngiliz eğitim kurumlarının dil eğitiminde sahip oldukları uzun yıllara dayanan deneyimleri bu sahada da kendini göstermektedir.

İngiltere’de sertifika ve diploma programları daha çok Business College olarak adlandırılan özel okullar bünyesinde sunulur.Genellikle işletme, pazarlama, ticaret, turizm alanlarında programlar yaygın olsa da IT, güzel sanatlar, moda gibi farklı alanlarda da çeşitli programlar sunan okullar da mevcuttur. Ayrıca bazı programlar öğrencileri işletme ve pazarlama alanındaki uluslararası sınavlara hazırlamaktadır.

İngiltere Sertifika Programları 3-6 ay arası sürer.

6 ay uzerindeki programlarda farkli bir vize turu olan TIER 4 vizeye basvurmak gerekmektedir. Ingiltere'de master programlari 1 sene surdugunden daha uzun sureli ve detayli programlar icin Ingiltere'de master programlarini degerlendirmek anlamli olabilir.

Sertifika programlarını değerlendirirken mutlaka ders içeriklerini incelemek ve program adına bakarak okul seçmemek gerekir. Pek çok program için Ingilizce seviyesinin 5.5 IELTS düzeyinde olması yeterli olacaktır.

İngiltere'de Sertifika Programları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın !

Neden Alternatif?

Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve  eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Serap Aslantatar
girl-3
Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer