İngiltere Yaz Okulları

Yurtdışında çocuklar için yaz okulu denince ilk akla gelen ülke hiç kuşkusuz İngiltere‘dir. Onlarca yıldır düzenlenen bu yaz okulu etkinlikleri sonucunda İngiliz okulları, İngiliz devleti, İngiliz halkı bu konsepti içselleştirerek kurumsal bir hale getirdi. Bu sayede devletin bu tür kurslara katılan öğrencileri koruyan ciddi bir mekanizma oluşturduğu biliniyor. İngiltere’deki en iyi yaz okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun yaz okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

Canınızdan bir parça çocuğunuzu tanınan ve denetlenen İngiltere yaz okullarına gönül rahatligi ile gonderebilirsiniz.

Danışmanlarımıza Ulaşın

İngiltere Yaz Okulları ve Avantajları

Yurtdışında çocuklar için yaz okulu denince ilk akla gelen ülke hiç kuşkusuz İngiltere‘dir. Onlarca yıldır düzenlenen bu yaz okulu etkinlikleri sonucunda İngiliz okulları, İngiliz devleti, İngiliz halkı bu konsepti içselleştirerek kurumsal bir hale getirdi.

6 yaş grubundan başlayarak çocuklarınız sizinle beraber ve 12 yaş grubundan başlayarak sizsiz yaz okullarına katılabilirler. İngiltere’de yaz okuluna katılan bir öğrenci sadece İngilizce’sini geliştirmeyecek, aynı zamanda, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen çocuklarla tanışacak, İngiliz eğitim ve yaşam tarzını görerek ufkunu açmış olacak ve her şeyden önemlisi kendi ayakları üstünde durmayı öğrenecektir. Bundan dolayı guruplar ile gitmektense tek başına böyle bir programa katılması teşvik edilebilir.

Ingiltere Yaz Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın!

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yabancı dil yerinde öğrenilir.. Yüzme bilmediği halde suya düşen kişinin can havliyle yüzme refleksleri gösterdiği, kendisine atılacak bir can simidine 40 yıllık dost edasıyla sarılması ne anlam ifade ediyorsa. Yurtdışına giden kişilerinde can havliyle, boğulmamak (!) için dile sarılması aynı anlama gelir. Bundan dolayı dil eğitimini yurtdışında tamamlamak bir ihtiyaçtır.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer