Amerika Yaz Okulları

Amerika İngilizce konuşulan bir ülkede yaz okulu denilince en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir. Çocuğunuz ünlü üniversite veya lise kampüslerinde eğitim alırken ayni zamanda filmlerden tanıdığı yerleri görme; Universal Studios, Disnayland, Six Flags gibi eğlence parklarında eğlenme sansı da bulabilir. Amerika’daki yaz okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun yaz okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

 

Amerika’da İngilizce odaklı yaz okulları dışında akademik ve spor yaz okullarına da göz atabilirsiniz.

Danışmanlarımıza Ulaşın

Amerika’da Yaz Okulu, çocuğunuz için benzersiz bir deneyime dönüşebilir.

Daha ortaokul / lise çağındayken dünyanın en önde gelen üniversite ve kolejlerinden birinde zaman geçirmesi, bu üniversite koridorlarında dolaşırken oralardan mezun olanların kariyerlerini öğrenmesi, duyması, düşünmesinin kendi kariyer hedeflerinde ne tür bir motivasyona yol açacağını düşünebiliyor musunuz?

ABD’de yaz okulları daha çok üniversite veya liselerin kampuslerinde sunulmaktadır. Haftada 5-20 ders arası İngilizce eğitimi ve ardından aktiviteler içeren programların dışında öğrencilere SAT hazırlık gibi programlar sunan yaz okulları, onlarca akademik yaz okulu seçeneği, spor kampları, sanat-müzik-film kampları için de sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Amerika’da yaz okullarının çoğuna B1/B2 turist vizesi ile başvurulur. Ancak haftada 18 saatten yoğun ders iceren bazı programlar için öğrenci vizesi (F-1) alınması gerekmektedir.

Öğrenciler gerekli belgeler ile önceden alınmış randevu saatinde ilgili Amerikan Konsolosluklarında vize memurları ile birebir görüşme yaparak vizelerini almaktadırlar. Vize sürelerini genelde vize görevlisi belirler.

Amerika Yaz Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın!

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yabancı dil yerinde öğrenilir.. Yüzme bilmediği halde suya düşen kişinin can havliyle yüzme refleksleri gösterdiği, kendisine atılacak bir can simidine 40 yıllık dost edasıyla sarılması ne anlam ifade ediyorsa. Yurtdışına giden kişilerinde can havliyle, boğulmamak (!) için dile sarılması aynı anlama gelir. Bundan dolayı dil eğitimini yurtdışında tamamlamak bir ihtiyaçtır.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer