• SKOLA GROUP Pazarlama Müdürü Charles Pizzey Alternatif Kadıköy ofisimizi ziyaret etti

  SKOLA GROUP Pazarlama Müdürü Charles Pizzey Alternatif Kadıköy ofisimizi ziyaret etti

  SKOLA GROUP Pazarlama Müdürü Charles Pizzey Alternatif Kadıköy ofisimizi ziyaret etti ;

  4o yıldan daha uzun süredir İngiltere’nin farklı noktalarında  ki okulları ile dünyanın dört bir noktasından gelen öğrencilere hizmet veren Skola Group özellik ile 25+ ve üstü İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere ve  küçük yaşta ki çocukları ile beraberce okula gitmek isteyen ebeveynlere Londra’nın merkezinde ki iki okulu ile değişik alternatifler sunuyor . (ebeveynler eğitim alırken çocuklarda yürüme mesafesinde ki diğer bir binada  profesyonel hocalar tarafından eğitim almaktalar )

  Skola grup ayrıca yaz kampları ve yaz okulları ile ilk , orta ve lise çağında ki tüm öğrencilere de İngiltere’nin farklı şehirlerde ki okulları ile hizmet veriyor.

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy ofisi olarak tüm öğrencileri  yurtdışında dil eğitimi , İngilizce sertifika , yurtdışında üniversite ve yüksek lisans konularında bilgi almaları için ofisimize bekliyoruz ……

  ISTANBUL KADIKOY OFFICE:

  Address: Altiyol Boga Heykeli Karsisi, Murver Cicegi Sokak

  Goksel Ishani No: 19 D: 21 KADIKOY ISTANBUL /  TURKEY

  Tel: +90 216 345 2240

  Tarih: Ara 18, 2014

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.