Selin Yıldırım Dil Okulu İzlenimleri

merhabaa!

sonunda bilgisayarımı kullanabiliyorum ve türkçe yazabiliyorum:) haliyle anlatacak çok şeyim var. (burda elektrik prizleri farklı ve bi adaptör bulmak zaman aldı.

her şeyden önce teşekkür etmem gerekiyor çünkü problemsiz ve rahat bi yolculuk yaptım. karşılama da çok rahat oldu. burda 1 haftayı tamamlamak üzereyim. Okul beni mükemmel karşıladı. bütün sorunlarıma ilgi gösteriyorlar ve üniversite konusunda da bana danışman aramaya çalışacaklarnı söylediler. burda yaşayan insanlar gerçekten çok yardımsever. İstanbullu olduğumu duyunca heyecanlanıyolar, sohbet etmek istiyolar ve bir sürü soru soruyolar.

iki gündür ulaşım problemi yaşıyoruz çünkü otobüs şoförleri iş bırakma eyleminde. bizi okula homestay ailelerimiz bırakıyo şimdilik – annette harika bi kadın çok iyi anlaşıyoruz- ama haftaya taxi tutmamız gerekecek gibi görünüyor.

bunlar dışında herşeyimiz sorunsuz. gerçekten harika biryer olduğnu düşünüyorum. seveceğimi söylemiştiniz ve yanılmadınız. burda türk lokantaları var ve okulumun alt katında da bi cafe açılmak üzere:) buraya geldiğmden beri hiç yabancı hissetmedim. bütün bu güzel şeyler için teşekkürler. size kocaman bir “turkish hug” veriyorum ve öpüyorum:)

görüşmek üzere…

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer