Şafak Abdik Dil Okulu İzlenimleri

safak-abdikOkul da dahil her şey umduğumdan çok daha güzel giderken, insanlarla çok iyi bir diyalog kurduk ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadan isteklerimi iletebilmeyi başardım.

Yılbaşından bu yana Kanada’nın Vancouver kentindeyim ve şu ana kadar her şey mükemmel gidiyor. Hele bir uçak yolculuğu yapmışım ki adeta ‘first class’… Yanlarında kaldığım aile müthiş. Çok insancıl, sıcakkanlı ve yardımsever bir aile ve evde herkes sürekli güler yüzlü. Evde benimle birlikte bir de Japon arkadaş var. O da bayağı iyi. Çok iyi bir diyalog kurduk ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Okul da dahil her şey umduğumdan çok daha güzel bir gelişme izliyor. Sanki kırk yıllık İngilizce konuşan biriyim. Kendini çok iyi anlatamasam da bugüne kadar en küçük bir sorun yaşamadan isteklerimi iletebilmeyi başardım.

Ayrıca Vancouver, gerçekten görebildiğim en güzel şehir diyebilirim. Daha sonra detaylı bir şekilde izlenimlerimi aktaracağım. Bütün Alternatif ailesine en sıcak teşekkürlerimi gönderiyorum. Sorunsuzca başlayan serüvenimin, böyle güzel devam etmesini diliyorum.

Saygılarımla,

Sheff (Kanada’da beni Sheff diye çağırıyorlar da)
Kanada Vancouver’dan Şafak Abdik

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer