Embassy CES’ten Sınırlı Süre İçin İndirimli Paketler

Dünyanın en köklü ve kaliteli okullarından Embassy English 9 Temmuz-10 Ağustos arasında kayıt olan öğrencilere Brighton, New York, San Digo ve San Francisco okullarında her şey dahil çok indirimli paket fiyatlar sunuyor.

whatsapp1
       

Embassy Brighton

İngiltere’nin en güzel sahil şehrinde, şehrin en büyük dil okulunda İngiliz kültürünü ve eğlence hayatını yaşayarak İngilizce öğrenme fırsatı herşey dahil 335 GBP’den başlayan fiyatlarla.
embassy-brightonn

Embassy San Diego

Amerika’nın sörf cenneti San Diego’da okul dışında plajların ve güzel havanın keyfini çıkararak eğitim almak için Embassy’nin şehrin kalbindeki merkezi herşey dahil haftalık 525 USD’den başlayan fiyatlarla.

embassy-san-diego

Embassy San Francisco

Amerika’nın müzik-sanat ve finans başkenti San Francisco’da ünlü Fisherman’s Wharf’da bulunan Embassy okulunda herşey dahil haftalık 550 USD’den başlayan fiyatlarla.

embassy-san-francisco

Embassy New York

Dünyanın en muhteşem sehri New York’ta sehrin kalbinde bulunan Embassy okulunda eğitim alırken aynı zamanda Empire State’e, Central Park’a ve NY Times’a dakikalar mesafesinde olmanın avantajlarından faydalanmak herşey dahil haftalık 650 USD’den başlayan fiyatlarla.

embassy-ny