• Phil Hopkins Kadıköy Ofisimizi Ziyaret Etti.

  Phil Hopkins Kadıköy Ofisimizi Ziyaret Etti.

  The English Language Center Brighton Direktörü  Phil Hopkins Kadıköy Ofisimizi Ziyaret Etti.

  The English Language Center Brighton 1962 yıllından beri yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere hizmet sunuyor. İngiltere’de Brighton ve Eastbourne’de yer almaktadır.

  Brighton hareketli ve kozmopolit yaşam tarzıyla uluslararası öğrenciler için ideal bir yaşam ve eğitim merkezidir. Londra’ya birçok ulaşım olanağı mevcuttur. Londra şehir merkezine trenle 50 dakika mesafedeki Brighton ‘dan, Heathrow ve Gatwick havaalanlarına da toplu taşıma araçlarıyla hızlı ve kolay ulaşım sağlanır.

  PhilHopkins2

  The English Language Center Brighton Okulu; şehir merkezindedir. Şehir merkezinde oluşu öğrencilere kolaylık sağlar. Genel İngilizce programları, sınavlara yönelik İngilizce programları yanı sıra uzun dönem gitmeyi düşünen öğrenciler için uzun dönem İngilizce programları her iki şehirde de mevcuttur.

  Brighton şubesinde aile yanı, yurt ve öğrenci evleri bulunmaktadır. Eastbourne şubesinde aile yanı konaklama ve otel konaklama bulunmaktadır.

  Eastbourne; Brighton şehrine göre daha küçük ve sakin bir şehirdir. Yaşı 16 ve biraz üstü olan öğrenciler için ideal bir şehirdir.

  The English Language Center Brighton Okulunun her iki şehirdeki sosyal aktivite programları gerçekten de ilgi çekici birçok şehir geziler düzenleniyor. Öğrencilerin bu geziler sayesinde kendi aralarında daha fazla İngilizce pratik yapma şansları oluyor. Spor aktiviteleri, sinema, konuşma kulüpleri de mevcuttur.

   

  Tarih: Haz 11, 2015

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.