• Özgür Koçak Dil Okulu İzlenimleri

  ozgur-kocakMerhaba Arkadaşlar , benim adım Özgür Koçak. Dil eğitimi için Kanada’yı tercih ettim. Daha önce Amerika’da dil eğitimi almıştım. Buraya gelmeden önce Kanada ve Vancouver hakkında ciddi şüphelerim vardı fakat Alternatif Yurtdışı Eğitimdeki danışmanlar, Kanada hakkındaki olumlu görüşlerini belirterek beni rahatlattılar. Buraya geldiğimde Vancouver’i umduğumdan daha güzel buldum. Burada büyük bir metropoldeki her şeyi bulmak mümkün.

  Eğer kış sKanada Dil Okullarıporlarından hoşlanıyorsanız şehir içinde 3 tane yerel dağ ve şehre 2 saat mesafede ‘dünyanın en büyük ve en güzel’ kayak merkezlerinden olan Whistler var. Vancouver doğayla içice bir şehir.

  Toplu taşımacılık hayli gelişmiş. Kanada insanı yabancılara karşı son derece sıcak, çünkü Kanada’nın kendisi de değişik yerlerden gelmiş insanlardan oluşmuş kozmopolit bir ülke.

  Kanada Türk öğrenciler için iyi bir seçenek olabilir, fakat uzak doğulu ve Latin Amerikalı öğrenciler burayı çok önceden keşfetmişler. Amerika ile Kanada dil eğitimi konusunda birbirlerinden çok farklı değiller.

  Amerika’nın büyük metropolleriyle Vancouver ve Kanada’yı karşılaştırdığınızda suç oranının düşüklüğü, gelişmiş bir ulaşım ağı ve çok kültürlü yapısıyla Kanada ve Vancouver çok daha güvenilir.

  Okul : Kanada

  Özgür Koçak

  Tarih: Ağu 22, 2014

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.