Webster University

Webster Üniversitesi ana kampüsü Missouri Webster, Webster Groves’de bulunan özel bir üniversitedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde birden fazla şubesi bulunan bağımsız bir üniversitedir. Liberal sanatlar, güzel sanatlar ve sahne sanatları, öğretmen eğitimi, işletme ve yönetim dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerde lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Webster’da 50 ABD eyaletini ve 140 ülkeyi temsil eden 22.000 civarında öğrenci eğitim almaktadır. Üniversite, dünya çapında yaklaşık 170.000 mezundan oluşan güçlü bir mezunlar ağına sahiptir.

Webster Üniversitesi’nin ana kampüsü St. Louis’in bir banliyösü olan Webster Groves’de bulunmaktadır. ABD içindeki kampüslerin çoğu askeri üslerin yakınında; bazıları çeşitli metropol alanlarda bulunmaktadır. Uluslararası kampüsler, İsviçre, Avusturya ve Hollanda; Tayland, Çin ve Gana gibi Asya ve Afrika’da da bulunmaktadır.

Neden Webster University?

  • Webster Üniversitesi, Orta Batı Bölgesel Üniversiteleri’nde 17. sırada yer almaktadır. Okullar, geniş kabul görmüş bir dizi mükemmeliyet göstergesindeki performanslarına göre sıralanır.
  • İşletme bölümü ACBSP tarafından akredite edilmiştir.

Kabul Oranı: Webster Üniversitesi % 57 kabul oranı ile daha seçici okul grubundadır.

Eğitim ücreti   $28,700

Konaklama ve yemek $11,120

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer