Vincent Pol University – Vincent Pol Üniversitesi

Kuruluş Yılı: 2000

Yeri: Lublin

Web Sitesi: https://vpu.edu.pl/

Okul Tipi: Özel

 Öğrenci Sayısı: 4.500

 

Polonya’nın doğusundaki Lublin şehrinde bulunan Vincent Pol Üniversitesi (VPU), Polonya Bilim ve Yüksek Öğrenim Bakanlığı ve Avrupa Birliği tarafından lisans ve yüksek lisans dereceleri tanınmaktadır ve dünyaca kabul edilmektedirler. Üniversite öğrencilerinin yaklaşık %40’tan fazlası 57 farklı ülkeden gelmektedir.

Vincent Pol Üniversitesi, fizyoterapi, kinesyoterapi, kozmetik, biyomekanik, masaj, kimya, turizm, otel endüstrisi, gastronomi, coğrafya ve BT gibi farklı sınıflardaki öğrencilerin ihtiyaçlarına tamamen uyarlanmış özel öğretim odalarına sahip modern binalarla donatılmıştır. Maksimum konfor ve güvenlik için odalar klima ve CCTV ile donatılmıştır. VPU öğrencilerine; teknoloji, kapsamlı kütüphaneler (yaklaşık 22.000 kitap), yenilikçi laboratuvarlar, ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, spor salonları, fitness süitleri, dinlenme odaları da dahil olmak üzere çeşitli eğlence tesisleri, yüzme havuzu ve aerobik dersleri ve diğer spor aktiviteleri için stüdyoların yanı sıra toplantı odaları, kaliteli ve uygun fiyatlı yemekler ve atıştırmalıklar sunan öğrenci kafe hizmetleri sunulmaktadır.

Bölümler:  

Uluslararası İşletme Yönetimi, Hemşirelik, Fizyoterapi, Uluslararası Turizm, Turizm Otelcilik, Spor Bilimleri, İngiliz Filozofisi

Konaklama: VPU öğrencileri; tek yada paylaşımlı özel daireler, devlet yurtlarında paylaşımlı odalar (sınırlı sayıda) ya da tek ya da çift kişilik oda seçenekleri olan özel yurtlarda konaklayabilirler.

Program Ücretleri:


İngilizce Hazırlık Programı:
1,800€ (2020/2021)
İngilizce Lisans Programları : 1,600€ – 3,600€ (2020/2021)
İngilizce Yüksek Lisans Programları: 2,400€ – 4,000€ (2020/2021)

 

Sokak Görüntüsü:  Lütfen buraya tıklayınız.

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer